Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tunio
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #280
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wreszcie dzisiaj zlozylem prawie wymazony sprzecik
[asus a7n8x Deluxe, Kingston 400mhz 256 i XP 1700+ [0322] Wszystko si, ladnie chodzi ale jak zaczynam podkrecac to ....
Mam teraz ustawione 12x166 przy 1,6v do tego chlodzenie BOXem:) [przynajmniej narazie] i wlasnie na tych ustawieniach komp niby ok chodzi ale myszka sie przycina, ja cos napisze to mi pozniej wyskoczy, operacje na hdd trawja jakos troszeczke za dlugo, takie jakies moje dziwne odczucia. Bo jak ustawie na jakies mniejsze wartosci typu 1700xp lub 1833mhz to wszystko ok
Czego to moze byc wina? aha mam jeszcze zasilazc 350 noname. Czekam na jakies sugestie? Przez ostatni rok nie mialem netu wiec troche z tematu wypadlem. eusa_eh.gif
  
Re: <Tunio> Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




podnieś napięcie do 1.7 V albo wyżej ... byle temp nie przekroczyła 56 st. C ... jest bezpiecznie powyżej może być już problem ... to są objawy błędów procesora ... musi wykonywać więcej operacji ... może być także pamięć podnieś jej napięcie ... nie wiem czy to są HyperX`y czy inne pamięci jak HyperX to daj im śmiało do 2.9 (realne) ... napisz jak chodzi ... aktualnie mój 1700 XP chodzi na 11 x 217 na 1.87 V => realne 1.85 V i ma się dobrze a tak go katuje już z 10 miesięcy wink.gif

aha chłodzę powietrzem => CoolJag ... wentyl na nim pracuje z prędkością od 7033 do 7667 obrotów na minutę wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




aha chłodzę powietrzem => CoolJag ... wentyl na nim pracuje z prędkością od 7033 do 7667 obrotów na minutę
jezu Ty coś słyszysz oprócz kompa? :-)
  
Re: <Nikos> Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




na szczęście tak wink.gif mam wygłuszoną obudowę i zdjąłem z wentyla grill dzięki temu znacznie obniżył się hałas ... do poziomu dopuszczalnego ... ten cooler jest niewiarygodnie wydajny ... jeżeli potrafi odprowadzić ponad 100 Watt ciepła biggrin.gif
  
Re: Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 02:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
srokus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #449
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




mam problem z podkreceniem mojego athlona 1700 palomino ( seria AGOIA ) , po podniesieniu mnoznika system startuje i chodzi normalnie dopoki czegos nie probuje uruchomic - komp przestaje reagowac . podniesienie napiecia nic nie daje . probowalem tez podniesc fsb ( 140 i 150 po kolei ) ale wtedy po kilku minutach mialem blue screen ( mam xp wiec to wyjatkowa zadkosc )
temp jest w porzadku - po podkreceniu ok 44°C ( wc )
probowalem z roznymi czestotliwosciami ale nie ma to zadnego wplywu
please help
btw moja plyta to soltek sl75-kav
  
Athlon 1,7+@2,4+ i cos zamola?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010