Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Cytaty...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Cytaty...
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Franz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #308
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




Szanowny Panie Adminie, nie wiem czy zwrócił Pan uwagę, ale coś się popieprzyło z cytatami, jakby skrypt prawidłowo niedziałał. Bo niesądzę aby to byl błąd wyświetlania przeglądarki.
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




u mnie to samo... ale patrząc na ilość awarii na forum heha a np. na wielkie dyskusje to heh działa stukroć lepiej niż rozpowszechnione deple
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : u mnie to samo... ale patrząc na ilość awarii na forum heha a np. na wielkie dyskusje to heh działa stukroć lepiej niż rozpowszechnione deple

Działa lepiej nie znaczy działa dobrze. Trze dążyć do ideału i dokopać errorom. Problem i u mnie zaobserwowany, choć i tak dzisiaj jest ok. Ale wczoraj conajmniej u 2 osób nie wyświetlały się wątki. Pewnie u reszty też. Ja wiem, że to tylko przejściowe problemy. Zresztą reakcja na wczorajsze problemy była natychmiastowa, za co należą się gratulację naszemu adminowi. eusa_clap.gif biggrin.gif
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kurczę, znów nie działaja cytaty, moje posty są bardzo nieprzejrzyste.Buuuuuuu sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: <little_wild_girl> Cytaty...
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Niestety nie moge znalezc bledu w bazie, ktory zrobil takie zamieszanie. Zalecam stosowac samo [quote, bez koncowki ="nick", wtedy dziala prawidlowo. Chyba bede musial przerobic skrypt, ale to taka droga na okolo i bedzie jedna funkcja mniej. :(
  
Re: <EDDY> Cytaty...
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kurka...snif, snif.:(( sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif Jakoś tak "nie tak" bez cytatów. sad.gif sad.gif Jak się cosik uda, to dajcie znać.:((
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czy mi się zdaje, czy cytaty już działają!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Hurra!!! Za zdrowie Adminów!!! drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Za zdrowie Adminów!!! drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif

Admina, jak juz. Prosilbym o nienaduzywanie nowej emotikonki, bo to moze byc niebezpieczne. eusa_naughty.gif cool.gif
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




brawa dla Eddiego eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Cytaty...
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
little_wild_girl :
Za zdrowie Adminów!!! drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif eusa_clap.gif

Admina, jak juz. Prosilbym o nienaduzywanie nowej emotikonki, bo to moze byc niebezpieczne. eusa_naughty.gif cool.gif


A pisałam, że będą nadużywać, więc muszę czymś poprzeć moją teorię. cool.gif wink.gif Sorki, nie adminów, tylko Admina. eusa_wall.gif Jak wiadomo, doskonały Bóg-stwórca jest tylko jeden (ale nie będę sie rozpisywać o doskonałości, bo o tym już Kazia pisała;)). wink.gif wink.gif
  
Cytaty...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010