Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Barbórka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Baś z okazji ich święta. Specjalne życzenia dla Bzzzyczka co nas opuszcza, udając się do świata realnego. Co byś długo bez netu w nowym domku nie wytrzymała! biggrin.gif
  
Re: <Berger> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Przylaczam sie do zyczen. Zarowno bzzz, jak i go_girl_go zycze udanych dni nastepnych... tymczasem zdrowko! biggrin.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <EDDY> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To go.. tez jest bzzz znaczy Baska?
A dla wszysktkich Bas, co mialy fajny biust wink.gif STO LAT lol.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <ulan> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Też nie wiedziałem, że go_girl_go to też Basia. Co nie zmienia faktu, że też jej życzę wszystkiego najlepszego! drunken_smilie.gif Niezależnie od tego jaki ma biust. wink.gif
  
Re: <Berger> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Wszystkim Basienkom usciski imieninowe tez od Majki... biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Berger> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Również ode mnie zyczenia dla Baś, ale również dla górników!!! cool.gif drunken_smilie.gif
  
Re: Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Również ode mnie zyczenia dla Baś, ale również dla górników!!! cool.gif drunken_smilie.gif


A dla dolnikow juz nie? crazy.gif lol.gif wink.gif
  
Re: <ulan> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Ulan! Św. Barbara jest patronką górników i oni mają swoje święto dzisiaj. A może są wśród nas jacyś górnicy?
  
Re: Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Dla wszystkich BARBÓREK Wszystkiego Najlepszego,
zdrówka, pomyślności i spełnienia marzeń
- reszta "przyjdzie" sama.
  
Re: Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Ulan! Św. Barbara jest patronką górników i oni mają swoje święto dzisiaj. A może są wśród nas jacyś górnicy?


Eszzz Kowal widze ze nie zalapales. Trza bylo Tytusa za mlodu czytac, anie za kobietami sie ogladac tongue.gif .
  
Re: <ulan> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cholera, no nie załapałem, przyznaję się redface.gif Ale przysięgam, że Tytusa czytałem regularnie, a teraz noszę się z zamiarem odtworzenia kolekcji, widziałem nowe wydania. Nadrobię wink.gif cool.gif
  
Re: <ulan> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kowal po prostu spożywa troszki inną literaturę!
lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Berger> Barbórka
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




nie dziękuję... żeby nie zapeszyć biggrin.gif już wiem że net w moim nowym gniazdku jest... tylko trzeba na tacę w niedzielę coś zebrać żeby zapłacić za podłaczenie cool.gif



a jako Basia z krwi i kości dziękuję za pamięć smile.gif ... ja dziś wyjątkowo mało pamiętam cool.gif ... idę zapominać dalej drunken_smilie.gif
  
Re: <Marek D.> Barbórka
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście Maro, czytam teraz pozycję, co ma tytuł "Kielich" wink.gif jeżeli o to Ci szło ;)
  
Re: <bzzz> Barbórka
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Basiu i ode mnie życzenia spełnienia wszystkich marzeń i aby się wszystko ułożyło zgodnie z twoimi zamierzeniami ! ... pewny jestem ze tak będzie cool.gif

zdrowie wszystkich Basiek drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif tongue.gif
  
Re: Barbórka
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Przylaczam sie do zyczen. Zarowno bzzz, jak i go_girl_go zycze udanych dni nastepnych... tymczasem zdrowko! biggrin.gif drunken_smilie.gif


O kurka! nie ma to jak spóźniony refleksik lol.gif - mój refleksik wink.gif Dzięki za życzenia. biggrin.gif
  
Re: <go_girl_go> Barbórka
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dwa miesiące i cztery dni!!! Faktycznie niezły poślizg!!! lol.gif
  
Re: Barbórka
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Dwa miesiące i cztery dni!!! Faktycznie niezły poślizg!!! lol.gif


Ale jak to się mówi: "Lepiej późno, niż wcale" lol.gif wink.gif
  
Barbórka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010