Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Wojtek Bellon...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wojtek Bellon...
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 02:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




...wielkim poetą był...
...taka mnie refleksja naszła, gdym jego poezji słuchał w wykonaniu WGB...,
....hmmm, czy o Wojtku jak o Stedzie już w szkołach uczą ?...
...warto chyba, On wszak nas wielu wychował...
....jak góry kochać, jak życie.......
...JAK KOCHAĆ !!
  
Re: <Wujek Zed> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jasne ze ucza
pamietam moja kumpela napisała nawet mature z polaka
wykorzystujac tworczosc bellona i stachury

ale nie tylko wgb to ładnie interpretuja
poszukaj Lubelskiej Federacj Bardow
a w szcególnosci Jana Kondraka dla mnie lepsze
  
Re: <J@ger> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




To musiałbym kogoś z Lublina zapytać wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




osiołek ?
a jak nie znajdziesz to cos wymysle :] ...
  
Re: <J@ger> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Uznałem, że żmudne przkopiowywanie tekstów nie ma sensu, a i strona szerszej jest zawartości, więc dla wszystkich zainteresowanych, proszę uprzejmie adresik: http://www.pulsar.net.pl/bukowina/index.html
  
Re: <Wujek Zed> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Poczytałem. Mają klimacik, mają.
  
Re: Wojtek Bellon...
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 08:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
poszukaj Lubelskiej Federacj Bardow
a w szcególnosci Jana Kondraka dla mnie lepsze


Niezorientowanym służę linkiem http://www.lfb.lublin.pl/ wink.gif . Wg mnie z LFB tylko Andrzejewskiego da się posłuchać. Na Kondraka mam niestety uczulenie wink.gif
  
Re: <Pozioma> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 09:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Już dotarłem ale dzięki bardzo wink.gif
A co powiesz o ichnich interpretacjach Bellona (bądź Belona, jak wolą puryści wink.gif ??

PS Świąd i wysypka ?? lol.gif
  
Re: <Pozioma> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 09:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Na Kondraka mam niestety uczulenie

Ja lubię Jasia Kondraka - przynajmniej to, co z Mikim (Piotrkiem Mikołajczakiem - ten co potem z ramienia Sony współprowadził "Drogę do gwiazd" na TVN-ie) robili Stachury - wg mnie o niebo lepsze od WGB.
  
Re: <Kowal> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
A co powiesz o ichnich interpretacjach Bellona
zly.gif
Bo tego zdaje się wątek dotyczy a nie wyższości LFB nad WGB, choć temat nie wątpie frapujący, ale proponuję nowy topic.
  
Re: <Wujek Zed> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Się widzę na Bergara nie doczekam, choć agencje donoszą, że ma zamiar cosik naskrobać, więc sam napiszę o koncercie, na który Krzysztof był uprzejmy mnię zaprosić (za co mu z serca bardzo dziękuję).
Niestety, wpadłem na salę potwornie spóźniony (ok. godziny) ale tak to bywa, jak się człowiek dowiaduje o 17 o koncercie co ma się odbyć o 20 160 km od miejsca zamieszkania wink.gif .
Dobrze, że ludzie w tym kraju jeszcze życzliwi dla autostopowiczów są eusa_clap.gif
Ale..., WGB na żywo nie widziałem niestety od lat i przyznać muszę, że mimo tych samych wciąż utworów (trafiłem na serię "The best of..."), wciąż tchnie ich granie świeżością i radością.
Dość powiedzieć, że ta godzinka spędzona z poezją i graniem naładowała mi akumulatorki a nawet skłoniła do podjęcia pewnej ważnej decyzji.
(Nie powiem jakiej, coby nie zapeszyć)
Cóż poza tym ? Okazało się, że latka lecą, a koncerty "Bukowiny" wciąż takie same..., bez współśpiewania publiczności się nie obywa.
No może ta karna poznańska nieśmiała nieco, ale zobaczymy jak będzie we Wrocławiu za dwa tygodnie wink.gif
Z Bergerem już się umówiłem, wszystkich pozostałych zapraszam.
  
Re: <Wujek Zed> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jakos z pół roku ich nie widziałem lol.gif
to trzeba sie wybrac
gdzie i kiedy ?
  
Re: <J@ger> Wojtek Bellon...
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




20.04; klub Firlej; ul Grabiszyńska; godzine sprawdzę.
  
Wojtek Bellon...
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010