Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> biosy do radkow 9500 64 MB
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
biosy do radkow 9500 64 MB
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




mam taki oto problem
pamiatki na moim radku to kurde nie wiem co
nazwa zaczyna sie od HY i cos tam dalej
i wiem ze są o czasie dostepu 3,3 czyli teoretycznie powinny wiciagac 300 Mhz a np wiem ze pamieci na np ficu 9500 pro po czasie 3,6 wyciagają 320 MHz a moje niestety przy 320 juz sa niestabilne
przypuszczam ze jest to kwestia napiecia w biosie czy znacie jakies biosy w ktorych napiecie jest wyzsze dla pamiątek i rdzenia ??
nie wiem moze saphire ma podwyzszone napiecia
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




DJ to są HYnixy i dziwne bo moje chodzą 324 MHz a są 3.6 i timingi 2-3-2 zobacz jakie masz timingi może masz 2-2-2 to wtedy bierzesz edytor BIOS`u Radka i zmieniasz jej na np. takie jak moje albo na 3-3-3 prawdopodobnie pójdą na 320 a moze i wyżej

tu masz link http://www.radeon2.ru/bios/util/radedit/radedit11d.zip do programu
i pamiętaj ze tam też jest konieczne to http://www.radeon2.ru/bios/util/aflash2.rar

napisz jak coś wykombinujesz wink.gif

Pozdrawiam !
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




o kurcze w nowej wersji którą wskazałem nie da się tak precyzyjnie zmieniać timingów tylko 3, 2 albo 1 i tyle ale popróbuj ściągnij flashem swój oryginalny BIOS i edytuj
  
biosy do radkow 9500 64 MB
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010