Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Pompy WC. Ile dB??? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Loki> Pompy WC. Ile dB???
PostWysłano: Wtorek, 15 Czerwca 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wrzucam

fota1 mirror
fota2 mirror

sorry ze tak długo
mea culpa
  
Re: Pompy WC. Ile dB???
PostWysłano: Wtorek, 15 Czerwca 2004, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #889
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Ehh dzieki ważne że sa zrobiłem jeszcze pare fotek niestety takiej samej jakosci sad.gif ale rozebranej pomki
  
Re: Pompy WC. Ile dB???
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AndyN
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #393
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Loki : Piątek, 11 Czerwca 2004 09:19 :
Witam powiem tak miałem albo mam :) Eheim 1048 w szafce,sam nie wiem czy nie mam szczescia czy ucho mam wrazliwe ale pompka była głosna terkotała jak za taką kase byłem troszke wkurz..potem jeszcze było pare innyh pompek też głosne między nimi była też PH 402 którą używam do teraz jakies 4 michy:) .Przerobiłem ją na niezatapialną wyciszyłem wirnik odrobiną silikonu :D możecie wierzyc lub nie ale tej pompki jako jedynej nie słychac:) .Ale wymaga troszke pracy :) i gwarancja do kosza .początkowo też była to głosna pompka


Też mam Eheima 1048, pracuje w WC z 3 bloczkami.

U mnie bardzo terkotała, bo była zapowietrzona, wtedy jest naprawdę głośna. Gdy ją odpowietrzyłem, zrobiła się dużo cichsza
  
Re: Pompy WC. Ile dB???
PostWysłano: Sobota, 10 Lipca 2004, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loki
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #889
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Tak racja dobrze to ujołes CICHSZA!!! ale i tak słychac pomruk pompki którego nie mogłem wyeliminowac.POZDR
  
Pompy WC. Ile dB???
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010