Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Witam po raz pierwszy Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Środa, 14 Lipca 2004 20:54 :
No widzisz, Kaziu? biggrin.gif

Oj widzę , widzę, nabiera ochoty, ale chyba żeby ci sparwić tęgie lanie lol.gif Z tego co pisał lubi młodsze kobiety, ale chyba nie aż tak lol.gif
Masz jeden plus - ODEZWAŁ SIĘ !!! i wcale mu się nie dziwię, musiał zając jakieś stanowisko, w końcu o nim się mówi i to publicznie.
p.s.
BERGER - sądzę, że masz poczucie humoru, prawda ? wink.gif
  
Re: <kazia> Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 08:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Sądzę że Krzychu poliże każdą kobietę, która będzie co najmniej dwukrotnie młodsza od niego! ROTFL

Jest to ten okres w życiu faceta, kiedy młodość kobiety bierze górę nad jej atrakcyjnością!
  
Re: <Marek D.> Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Jest to ten okres w życiu faceta, kiedy młodość kobiety bierze górę nad jej atrakcyjnością!

Kiedy to, kiedy? Bo może coś przegapiłem? wink.gif A może jeszcze przede mną.....
  
Re: <oozz> Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




a ja z kolei jestem ciekawa, czy kobiety też tak mają... confused.gif lol.gif biggrin.gif
  
Re: Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Czwartek, 15 Lipca 2004 08:28 :
Sądzę że Krzychu poliże każdą kobietę, która będzie co najmniej dwukrotnie młodsza od niego!


Dwukrotnie młodsze są zdecydowanie za stare. wink.gif
Ale poważnie - oczywiście, że liczy się dla mnie atrakcyjność kobiety, a ta wprawdzie często idzie w parze z wiekiem, ale bynajmniej nie zawsze. Przykładowo koleżanka z biura, moja rówieśniczka, jest zdecydowanie atrakcyjniejsza od większości przewijających się przez naszą firmę praktykantek, było nie było, o kilkanaście lat od niej (i ode mnie) młodszych.

Cytat:
Sądzę, że masz poczucie humoru, prawda?


W ogóle.cool.gif
  
Re: Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Czy nikt nie zauważył, że wątek "przybrał" inną tematykę - nie powiem ciekawa, ciekawa ... i tyle wiadomości wink.gif tak przy okazji ... smile.gif
  
Re: <oozz> Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Piątek, 06 Sierpnia 2004, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Marek! Jak się zaczniesz ślinić na widok pierwszej lepszej gówniary, to znaczy że to nadszedł już ten moment! biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> Witam po raz pierwszy
PostWysłano: Piątek, 06 Sierpnia 2004, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Czyżby podpowiedź z autopsji płynąca ? wink.gif
  
Witam po raz pierwszy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010