Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Chłodnica Alu i miedziane bloki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Chłodnica Alu i miedziane bloki
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pitekk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #971
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Jakiej cieczy używać aby się nie gryzło, chodzi mi o jakiś dodatek najlepiej coś łatwo dostępnego w sklepach, czy cały układ zalać borygiem jaki będzie tego efekt, a może woda destylowana z borygiem? Wiem że można kupić w necie małą buteleczkę za 20 zeta, ale wolałbym coś innego.
Proszę o jakieś wskazówki bardzo mi zależy na tanim i pewnym rozwiązaniu tego problemu bo mam nieograniczony dostęp do chłodnic aluminiowych (setki sztuk)
PS. Ostatnio wysmoczyłem taką której wymiar można zmieniać (długość)!!! PS2 Gdzie szukać COPALU poza netem oczywiście.
  
Re: <pitekk> Chłodnica Alu i miedziane bloki
PostWysłano: Piątek, 06 Sierpnia 2004, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALF
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #469
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




copal w sklepikach z instalacjami CO tylko że jest jeden zonk. najmniej kupisz litra co jest ilością wystarczającą na zabezpieczenie 60 litrów wody (cena około 80 pln) więc najlepiej się z kimś złożyć.

co do cieczy - najlepsza i najtańsza jest woda demineralizowana

poczytaj jeszcze tu:
http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=1665&highlight=copal
http://f.heh.pl/viewtopic.php?t=983&highlight=copal

pozdr
  
Re: <ALF> Chłodnica Alu i miedziane bloki
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




alf nie patyczkuj sie pisz

"UZYJ WYSZUKIWARKI !!!"

nie mozna wszystkiego dostawac na tacy ...
  
Chłodnica Alu i miedziane bloki
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010