Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Pompa 12 V.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pompa 12 V.
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadzik1231
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1618
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wie gdzie w naszym pięknym kraju można kupić w miarę wydajną pompkę 12 V. W cywilizacji jest trochę tego, ale nie wszyscy wysyłają do Europy Centralnej wink.gif a ze Stanów koszty transportu wynoszą skromne 125$. Przy cenie pompy na poziomie 70$ interes mało opłacalny.
  
Re: Pompa 12 V.
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fireblade3
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #754
Posty: 61


[ Osobista Galeria ]




No wiec proponuje alpacool.de - w razie problemow z dogadaniem sie wal do mnie to Ci zalatwie :) - wysylaja do polski bez problemu przesylka nie kosztuje duzo (chyba ~10E)...
  
Re: <fireblade3> Pompa 12 V.
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadzik1231
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1618
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Pracujesz dla nich biggrin.gif ? Sprawdzałem stronę faktycznie fajne rzeczy, ale o takim kraju jak Polska w spisie państw do ewentualnej wysyłki chyba ktoś zapomniał. Możan nie zauważyć - na mapie małe i zadupiaste a że leży tuż za granicą, no cóż najtrudniej zauważyć sąsiada. W sklepach ze Stanów jeśli wysyłają poza Amerykę Północną to jest nawet Bangladesz i Zimbabwe. Wielu ludzi mówi że jesteśmy 100 lat za murzynami i chyba mają rację.
  
Re: <fireblade3> Pompa 12 V.
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadzik1231
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1618
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Sprawdzałem, faktycznie mają fajne rzeczy ale o takim kraju jak Polska w spisie państw do ewentualnej wysyłki ktoś zapomniał. Jak się patrzy na mapę Europy to faktycznie trudno zauważyć, takie to małe i zadupiaste a że leży tuż za granicą Republiki Federalnej i ma prawie 40 milinów mieszkańców - no coż już się z tym pogodziłem że mał kto nas jeszcze traktuje jak poważny rynek zbytu!!! W Stanach jak już wysyłają poza granice Ameryki Północnej to jest nawet Bangladesz i Zimbabwe - podejżewam że wyślą ci nawet na Księżyc jak zapłacisz - pełna demokracja. "Kapitał nie myśli tylko liczy" - w tym jednym Karol Marks miał rację ale chyba nie wszędzie to stwierdzenie jest znane.

Wiadomość wysłana po 32 sekundach:

Sprawdzałem, faktycznie mają fajne rzeczy ale o takim kraju jak Polska w spisie państw do ewentualnej wysyłki ktoś zapomniał. Jak się patrzy na mapę Europy to faktycznie trudno zauważyć, takie to małe i zadupiaste a że leży tuż za granicą Republiki Federalnej i ma prawie 40 milinów mieszkańców - no coż już się z tym pogodziłem że mał kto nas jeszcze traktuje jak poważny rynek zbytu!!! W Stanach jak już wysyłają poza granice Ameryki Północnej to jest nawet Bangladesz i Zimbabwe - podejżewam że wyślą ci nawet na Księżyc jak zapłacisz - pełna demokracja. "Kapitał nie myśli tylko liczy" - w tym jednym Karol Marks miał rację ale chyba nie wszędzie to stwierdzenie jest znane.
  
Pompa 12 V.
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010