Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> kilka utworów z nowej płyty
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kilka utworów z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #904

[ Osobista Galeria ]

http://g0rman.com/u2/

pliki to dokładnie :

All Becouse Of You
All Becouse Of You - Enhenced
Love Peace Or Else - short
Love Peace Or Else - long
Love Peace Or Else - long enhenced
Miracle Drug
Neon Lights
Vertigo

Wszystkie nowe utwory U2 dostępne w sieci (o których istnieniu zapewne większość z nas nie miałą pojęcia) , oczywiście w jakości wiadomej - nagrywane takim sposobem jak słynne nagranie Vertigo, prawdopodobnie przez tych samych ludzi (słychac ich rozmowy w tle, naszczęście są mniej rozmowni tym razem :) )
Ja dziś się dowiedziałem że są dostępne LPOE i Miracle Drug, chyba nawet żadne serwisy tego nie podały.

Enjoy :D

ps.
ściągać szybko, żeby się znów potem nie okazało że zamiast tego będzie piosenka o lodzie :)

Re: kilka utworów z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

według mnie Vertigo rządzi biggrin.gif Miracle Drug tez fajnie wyszło, reszty nie słychac wyraźnie

Re: <Krzysiek> kilka utworów z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #1336

[ Osobista Galeria ]

Nie wiem - albo jestem głuchy, albo feedback mi się włączył ale "Miracle Drug" wg. mnie na 90% zostało odwrócone. Tzn - tak jakby ktoś zapuścił taśmę od tyłu...

Aha - i wydawało mi się na początku, że w "Neon Lights" Edge nie używa gitary ale czy przypadkiem nie ma tam flażoletów na początku utworu?

kilka utworów z nowej płyty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010