Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> kilka utworów z nowej płyty
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
kilka utworów z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




http://g0rman.com/u2/


pliki to dokładnie :

All Becouse Of You
All Becouse Of You - Enhenced
Love Peace Or Else - short
Love Peace Or Else - long
Love Peace Or Else - long enhenced
Miracle Drug
Neon Lights
Vertigo

Wszystkie nowe utwory U2 dostępne w sieci (o których istnieniu zapewne większość z nas nie miałą pojęcia) , oczywiście w jakości wiadomej - nagrywane takim sposobem jak słynne nagranie Vertigo, prawdopodobnie przez tych samych ludzi (słychac ich rozmowy w tle, naszczęście są mniej rozmowni tym razem :) )
Ja dziś się dowiedziałem że są dostępne LPOE i Miracle Drug, chyba nawet żadne serwisy tego nie podały.

Enjoy :D

ps.
ściągać szybko, żeby się znów potem nie okazało że zamiast tego będzie piosenka o lodzie :)
  
Re: kilka utworów z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




według mnie Vertigo rządzi biggrin.gif Miracle Drug tez fajnie wyszło, reszty nie słychac wyraźnie
  
Re: <Krzysiek> kilka utworów z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem - albo jestem głuchy, albo feedback mi się włączył ale "Miracle Drug" wg. mnie na 90% zostało odwrócone. Tzn - tak jakby ktoś zapuścił taśmę od tyłu...

Aha - i wydawało mi się na początku, że w "Neon Lights" Edge nie używa gitary ale czy przypadkiem nie ma tam flażoletów na początku utworu?
  
kilka utworów z nowej płyty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010