Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> problem z overclokingiem Bartona
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z overclokingiem Bartona
PostWysłano: Czwartek, 23 Września 2004, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maro19q
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1673
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanko.Jak podkrecic procesor Barton 2500. Mam plytke msi KT4AV, Ram 333, nie wiem za bardzo od czego sie zabrac.mam nadzieje ze ktos mi pomoze.Jest napewno zablokowany bo nie mozge ruszyc mnoznika bo odrazu sie zawiesza.Prosilbym by ktos mi napisal ja dla laika bo nie mam pojecia od czego zaczac.
  
Re: problem z overclokingiem Bartona
PostWysłano: Piątek, 24 Września 2004, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




na tej płycie i z tymi pamięciami dużo nie pokręcisz,podnoszenie fsb spowoduje wzrost częstotliwości PCI i AGP co jest niebezpieczne dla dysku i karty graficznej.proponuje podnieść do 175MHz ,to daje 35MHz dla PCI i 70MHz dla AGP i dać sobie spokój
  
problem z overclokingiem Bartona
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010