Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Problem z nowym logiem dla Biosu (Matsonic MS8127C)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z nowym logiem dla Biosu (Matsonic MS8127C)
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 01:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Seiden
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #142
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Mam pewien problem, nie mogę wgrać logo do biosu!
Postępowałem zgodnie z artykułem EDDY`iego FLASHROOM BIOSU + LOGO (http://heh.pl/artykuly/bios_logo/) i niestety po wykonaniu całej operacji logo jest takie jakie było (czyli ENERGY).
Czy ktoś może mi pomóc?
Z góry dziękówa!
  
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 02:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jesli robiles wedle instrukcji, to powinno byc dobrze ;)
bios na tej plycie jest typu AWARD, wiec musi byc ok, moze po prostu nie podmienilo sie logo? zawsze sprawdzaj przed flashowaniem, czy w obrazie biosu jest logo, ktore dodales
  
Re: Problem z nowym logiem dla Biosu (Matsonic MS8127C)
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 02:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Seiden
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #142
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za odpowiedź.
Logo na 100% się podmieniło, sprawdzałem plik i wyciągałem je z powrotem i wszystko wydawało się ok?
W orginalnym obrazie biosu jest plik z logiem: "AWARDBMP.BMP" takwięc próbowałem i wten sposób ale to na nic. Może jest jeszcze jakaś inna możliwość?
A tak przy okazji skąd mogę ściągnąć nowszą wersję biosu do mojego shrota?
  
PostWysłano: Czwartek, 03 Lipca 2003, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Seiden
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #142
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Prubowałem ponownie podmienić bios za pomocą UPDATE i wyskakuje taki napis:

-> The program file`s part number <-
-> does not match with your system <-
  
Problem z nowym logiem dla Biosu (Matsonic MS8127C)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010