Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> OC DURON 1.8 HELP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
OC DURON 1.8 HELP
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maxim330v
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2016
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




mam durona 1.8 z odblokowanym L2 co nie bylo dosc trudne
podkrecilem go na 2100MHz /fsb266(133)/ v1.65
mam radiatorek PENTAGRAM FREEZONE QC-80 Cu i chal by prztaktowac tego proca aby go widzilo jako 3000+ i zeby chodzil na FSB 333(166) ale nie mam pojecia jaka czestotliwosc ustawic i mnoznika co naj to zielonego pojecia nei mam o napieciu :( bo raczej w tym temacie to jestem kiepski
  
Re: <maxim330v> OC DURON 1.8 HELP
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




nalepiej robić skoki co kilka MHz i badać stabilność. jeżeli proc staje się niestabilny, to nieznacznie podnieść napięcie (oczywiście jeżeli zwiększenie napięcia do rozsądnej granicy nic nie da, to znaczy, iż jest to kres możliwości O/C tego procesora).
Jeżeli koniecznie zależy Ci na FSB333 to możesz zrobić tak:
ustawiasz magistralę na 166 ale zmniejszasz mnożnik, do granicy stabilności, a później j/w, tylko że zwiekszasz teraz mnożnik a nie magistralę.
  
OC DURON 1.8 HELP
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010