Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> ZrypaBy mi sie literki :/
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ZrypaBy mi sie literki :/
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Dubluje wtek z depli, bo tu mo|e szybciej mi kto[ odpowie.

ZcigaBam sobie dzisiaj OsioBka i tam co[ jeszcze mi si [cignBo, ale od kiedy go zainstalowaBam, to jak pisz na forum to mam takie wBasnie literki jak wida :-// Jak na GG albo w Wordzie pisz, to s normalne, ale jak pisze tutaj to mi si jakie[ nawiasy robi i literki nie te co powinny :-/// A niektóre literki wcale sie nie pojawiaj :-/

Co mi si zepsuBo i jak naprawi?

Na GG normalnie mi sie pisze, tylko na deplach i tutaj jak pisze to mi si popindoliBo wszystko :///
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ooo wyglada mi to na niemiecką klawiature or something biggrin.gif a zobacz jak jest ustawiona w ... ustawieniach tongue.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




W jakich ustawieniach? Mi w wordzie normalnie pisze, tylko w necie robi takie cos :/
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




O kurde shock.gif Odinstalowałam osiołka i mi sie naprawiło shock.gif

Więcej juz nic nie ściągnę z netu :-///
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lipca 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




trini :
O kurde shock.gif Odinstalowałam osiołka i mi sie naprawiło shock.gif

Więcej juz nic nie ściągnę z netu :-///

to bedzie trudne raczej ;)
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 04:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




z tego co widac, to wszystko wskazuje na to, ze twoja klawiatura ma katar. proponuje trzy dni bez netu, trzymac sie cieplo i uprawiac bezpieczne instalacje.
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




instalowac dc, albo jakies inne sprawdzone programy :)
  
ZrypaBy mi sie literki :/
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010