Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Otóż sprawa wyglada tak. Mieszkam w Słupsku i grupa kilku osob zrobiła forum o nazwie Portal Słupskich Internautów. Jak sama nazwa wskazuje jest to wizytówka słupskich internautów. No nic do rzecy. Admini zrobili konkurs na banerek reprezentatywny. Prace wykonane na tym konkursie były tak śmieszne i tak żałosne że aż sie śmiać chce. http://www.psi.slupsk.pl/baner/konkurs.htm tutaj sa te prace. DOszlo do sytuacji że wyśmiałem te prace, w miare delikatnie. Przez to że posmarowalem po tych pracach zbluzgalno mnie i nie pozwolono odpowiedziec. http://www.psi.slupsk.pl/viewtopic.php?t=291&postdays=0&postorder=asc& start=0 Napisalem ttuaj tego posta aby pokazać Wam ze nie wszedzie jest tak dobrze jak u nas a osoby ktore zrobiły forum i nazwały je tak a nie inaczej Nie sa wizytyówka miasta i tylko ośmieszaja nas(Słupszczan). Tak wiec jesli ktos kieds wejdzie na ta stronke to nie liczcie na zbyt duzo .
  
Re: <Analyzer> Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Szczerze?
To sam się poprosiłeś. Taką krytykę i w taki sposób możesz walić w oczy w gronie, z którym się już zintegrowałeś.
Fakt że te banery to dno najniższego sortu, ale kolesie są z nich dumni.
Nie wstrzeliłeś się, niestety.

Ale nie pękaj, jeszcze nie raz wdepniesz w gówno lol.gif
  
Re: <Marek D.> Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




heh :) dobre ale w sumie jakby nie było mnie to obraziło. Konkurs dotyczyl stworzenia bannera reklamowego jakby nie było Portalu Słupskich Internautów (skoro portal ma taką nazwę do czegoś to jednak zobowiązuje). Identyfikacja wizualna nie jest rzeczą łatwą, nie każdy wie jak się za to zabrać. Podobnie jak nie można do konkursu fortepianowego zapraszać ludzi, którzy potrafią zagrać tylko "Sto lat" i na tym ich umiejętności się kończą. Wszystkie bannery zaprezentowane w konkursie są bardzo słabe i tylko rzucają cień na dopiero co rozwijające się forum. Skoro porwali sie z wystawieniem swoich prac powinni się liczyc z tym żę to nie jakies tam forum dla gorących 13stek :D tylko Portalu Słupskich Internautów. dlatego też powinni się spodziewać krytyki, ktora w tym miejscu była bardzo wskazana, gdyż jak widać banerki są naprawde bardzo nie na miejscu.

Co do tego ze nie wstrzelilem w temat to wiem:( w sumie palnalem ale no nic:( życie:D
  
Re: <Analyzer> Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W sumie dobrze Ci napisali. Trzeba było zrobić lepszy baner i im go pokazać. Jeśli faktycznie byłby lepszy ale by go nie wybrali to miałbyś prawo do krytyki. A ty tylko wyśmiewałeś się z cudzych prac twierdząc, że sam umiesz zrobić lepiej, ale nie pokazałeś tych swoich dzieł.

Z całego tego topica i po obejżeniu konkursowych prac mam takie wnioski. (dodam, że to sąjedyne moje źródła wiedzy na ten temat, podobnie zresztą jak pewnie większości dyskutantów PSI)

Poziom prac był niski.
Zdecydowanie najlepszy baner zrobił Ar'T i wygrał.
Ty nie potrafisz zrobić żadnego banera a krytykujesz innych i to krytykujesz w sposób obraźliwy.

I jeszcze jedno. IMHO narzędzie w jakim baner (czy cokolwiek innego) zostałwykonany nie ma wielkiego znaczenia. Liczy się efekt końcowy. A w twoim wypadku efekt jest zerowy.
  
Re: <Analyzer> Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Września 2004, 02:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no tak
to masz szanse sie wykazac
nastepny konkurs zapraszam
  
Re: Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Września 2004, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Tirinti : 19 Września 2004 :

Ty nie potrafisz zrobić żadnego banera a krytykujesz innych i to krytykujesz w sposób obraźliwy.

I jeszcze jedno. IMHO narzędzie w jakim baner (czy cokolwiek innego) zostałwykonany nie ma wielkiego znaczenia. Liczy się efekt końcowy. A w twoim wypadku efekt jest zerowy.



Triniti widze ze Ty tez masz dar obrazania. Widze że juz sie zapomnialo kto zrobil baner na forum heh.pl W sumie dawno temu go zrobilem ale napewno jest lepszy od ich pierwsego miejsca

:( no nic macie prawo do wlasnego zdania rzecz jasna i nie podlegajaca watpliwosci
  
Re: Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Środa, 22 Września 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




eh, zrobili taki na jaki ich bylo stac. jezeli jestes tym faktem oburzony trzeba bylo samemu tez stanac do konkursu. nie wiem na jakich zasadach wybierano, i co brano pod uwage, ale jako ze zajmuje sie podobnymi rzeczami. i jezeli chodzi o czytelnosc to ja nie mam zastrzezen. w koncu to jest tutaj najwazniejsze. sprawa estetyki to kolejny punkt. wiesz ile kosztuje zrobienie czegos takiego u zawodowego projektanta? ja doceniam to ze oni chociaz probuja wlasnymi silami. u mnie w miescie tez jest lokalne forum i mnie to wisi jak sie prezentuje od strony "wizualnej".
  
Re: Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Czwartek, 23 Września 2004, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




moze i racja tez na to w sumie juz leje:)
  
Re: Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Ja najgorsze forum jakie zaliczyłam to z pewnością forum "fanów"(nie śmiem ich tak nazywać)Cool Kids of Death. I to nie ze względu na zespół(gdyż ten bardzo lubię i właśnie dlatego tem weszłam)ale na ludzi tam będących(bez obrazy dla kogokolwiek ale taka jest prawda,sama byłam i wiem)jedno wielkie chamstwo,nikt nikogo nie szanuje, wciąż lecą niewybredne bluzgi pod adresem innych forumowiczów(oczywiście najczęściej tych całkiem nowych),ironia i cynizm mieszają się z ludzką głupotą,naprawdę aż żal to czytać. Wiem, że ci ludzie słuchający takiej muzki chcą za wszelką cenę uchodzić za "etetowych buntowników"ale w bolesnej konfrontacji z rzeczywistością wychodzi to szalenie głupio i jaskrawo. Ja rozumiem jeśli ktoś naprawdę jest buntownikiem i anarchistą ale każdemu moim zdaniem należy się odrobina szacunku,gdyż ci ludzie nie znają wszystkich użytkowników ich forum,więc popełniają ogromny błąd. Kiedy pierwszy raz weszłam na to ich pożal się boże forum od razu na dzień dobry zostałam nieźle zlustrowana i każdy mój post,moje słowa były ostro krytykowane. Rebelia rebelią ale kulturę osobistą trza mieć,bo bez niej to właśnie rodzą się takie Leppery tudzież inne Millery(co doprowadza mnie do białej gorączki;)Więc tego forum zdecydowanie nie polecam,aż żal mówić że jeszcze taka "trzoda chlewna" tam się utrzymuje.(Proszę mi wybaczyć to ostatnie określenie,lecz nie mogła się wprost powstrzymać,ilekroć o tym piszę po prostu mnie ponosi,bo niebędzie nam wieśniak pluł w twarz wink.gif )
  
Re: <Margot> Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie wciąż ,,bezkonkurencyjne" są fora na onecie i wp. crazy.gif
  
Najbardziej żałosne forum na jakim byłem
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010