Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> zniknęło mi IP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
zniknęło mi IP
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 09:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Jak w temacie. Po restarcie kompa system zgłosił brak protokołu TCP/IP, po sprawdzeniu ustawień sieci, karty sieciowej itd nie znalazłam żadnych problemów, a ww protokół jest zainstalowany. Mój system to XP. Jakieś sugestie? Z góry bardzo dziękuję.
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jak ciagle zglasza po restasrcie jego brak to usun tcpip i zainstasluj ponownie, it should help :)
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 09:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




To była pierwsza rzecz jaką zrobiliśmy, gdyby to było takie proste ... eusa_wall.gif sad.gif

Skończyło się na reinstalacji systemu crazy.gif , ale i tak był już najwyższy czas.
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2003, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Polak mądry po szkodzie. W XP nie można odinstalować TCP/IP korzystając z opcji Właściwości połączenia. Zamiast tego trzeba pobawić się plikiem systemowym TCPRESET.TXT korzystając z wiersza poleceń.
  
zniknęło mi IP
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010