Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Spadająca 3310
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Spadająca 3310
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cienki27
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2975
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam problem z fonem.Spadł mi ze schodów i uciekł mi dźwięk.Jest tylko wibra.Mam pytanie czy zmiana softu coś może pomóc na płytce nie ma żadnych uszkodzeń nawet pod powiękrzeniem.Proszę o pomoc
  
Re: <cienki27> Spadająca 3310
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




niestety soft tutaj nie ma nic do rzeczy. Sprawdź głośniczek piezo znajdujący się po lewej stronie pinów do ładowarki (oczywiście przy rozebranym telefonie)
  
Re: <Bzdury> Spadająca 3310
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cienki27
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2975
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam fona od gościa który był mi kasę winny i też próbował inny głośniczek.Nic to nie dało.Zadnych dźwięków.A fon mi się podoba i szkoda mi się go wyzbyć.Na nowy z kolei nie mam kasy.
  
Re: <cienki27> Spadająca 3310
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




wez miernik i sprawdz czy jest przejscie miedzy 6 pinem układu N400 z padem buzera. Jeżeli nie ma to zamieszczam fix smile.gif




Mam nadzieję, że to pomoże.
  
Spadająca 3310
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010