Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Upadłość konsumencka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Upadłość konsumencka
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wojtek76
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2925
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




Poszukuję jakiejś porady odnośnie bankructwa konsumenckiego.
Obydwoje z żoną jesteśmy bezrobotni, chcielibyśmy ogłosić bankructwo, ponieważ mamy wiele kredytów w windykacji komorniczej,
a suma ich jest dla nas w tej chwili astronomiczna.
W jaki sposób i gdzie i czy wogóle można ogłosić upadłość?
Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie
Pozdrawiam
  
Re: <Wojtek76> Upadłość konsumencka
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




http://www.bankier.pl/wiadomosci/article.html?article_id=1249732

http://www.poradaprawna.pl/artykul.php?id=5367&Session=8167a6fe70a733c af0c1654c29a83458

Jak widać, na razie zgłoszono projekty stosownych ustaw.
  
Re: <Wojtek76> Upadłość konsumencka
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
"Człowiek"
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3064
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Według mojej świadomości nie można ogłosić upadłości konsumenckiej, chyba że masz na myśli upadłość osoby fizycznej prowadzącej działalnosć gospodarczą, bądz osoby prawnej, niestety nie zapoznawałem sie z aktami prawnymi dotyczacymi stricte tej kwestii. Ale jeżeli chodzi o działalność gospodarczą (osobe fiz. prowadzacą taką działalność) to z punktu widzenia własciciela tejże własnosci najwazniejszym jest wg. mnie wyrejestrowanie sie z działalnosci gosp. w Urzedzie Skarbowym do którego owa jednostka nalezy.
  
Upadłość konsumencka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010