Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> ebay - kupowanie i wysyłanie do polski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ebay - kupowanie i wysyłanie do polski
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
harlem23
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2981
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam. Czy ktoś z Polski już kupował coś na www.ebay.com a konkretnie z USA? Jeśli tak to prosze opisać jak wygląda sprawa przesyłki i jak przelał pieniądze? Znalazłem parę wątków o tym ale nic konkretnego niebyło w tych wypowiedziach. Prosze o konkretne wypowiedzi. Pozdrawiam
  
Re: ebay kupowanie w usa
PostWysłano: Wtorek, 08 Marca 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3176
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




ześć,

W kwestii kupowanie w eBay korzystam ze sprawdzonego serwisu pośredniczącego w zakupach:

Mobius Service

To jedyne co ci mogę poradzić, samemu mi się nie chce bawić w sprawy finansowo-paczkowe, nie mam czasu, wolę malować.

Może nie jest to rewelacja, ale na moje potrzeby wystarcza.

Jest tych serwisów trochę w Stanach ale ten jest wyjątkowy, bo piszesz do nich po polsku. Oni wszystko za mnie załatwiają, przesyłają pieniądze do sprzedawcy, ja tylko licytuję.

Sprowadziłem sobie specjalne farby, materiały plastyczne, różne grafiki... i części komputerowe (czasem lubię pobawić się w składacza pecetów).

Mam nadzieję że ci pomogłem.
  
ebay - kupowanie i wysyłanie do polski
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010