Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIED¬
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIED¬
PostWysłano: Pi±tek, 22 Sierpnia 2003, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stawec
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #233
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Mam ogromn± pro¶bę (czyt. pytanie)... Zakładam własn± stronę i chciałbym założyć FORUM, niestety nie wiem jak... czy kto¶ mógłby mi powiedzieć jak stworzyć podobne forum do tego?? Z góry dzieki
  
Re: <stawec> PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIE
PostWysłano: Pi±tek, 22 Sierpnia 2003, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




pytałem się Eddiego ale nic biggrin.gif drugiego takiego forum nie biggrin.gif znajdziesz ...
  
Re: PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIED¬
PostWysłano: Pi±tek, 22 Sierpnia 2003, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stawec
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #233
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




a w jaki sposób moge założyc forum na stronce? PROSZE O POMOC!!>>!!
  
Re: <stawec> PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIE
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Po pierwsze serwer na którym będzie stronka musi obsługiwać bazę danych i jakie¶skrypty. Najprędzej będzie MySQL i PHP. Najlepiej by było z MS SQL lub Oraclem i ASP/JSP.
Po drógie musi¶ zdobyć jaki¶engine forum. ¦ci±gn±ć jaki¶ darmowy, lub samemu zrobić, ewentualnie popro¶ić kogo¶o zrobienie.
  
Re: PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIED¬
PostWysłano: Sobota, 23 Sierpnia 2003, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #123
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Ten engine jest najpopularniejszy i ma chyba największe możliwo¶ci:
http://www.phpbb.com/
  
PYTANIE DO ADMINA!!! !!! PROSZĘ O ODPOWIED¬
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w cało¶ci lub czę¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010