Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> PROBLEM Z PŁYTKAMI DVD (MAGIA - FOR EXPERTS ONLY!!!)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PROBLEM Z PŁYTKAMI DVD (MAGIA - FOR EXPERTS ONLY!!!)
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bleem
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4707
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




witam mam pewien problem, jakiś czas temu zakupiłem nagrywarkę dvd neca, nie wiem jaki dokładnie model ale jeżeli będzie to konieczne to się dowiem. nagrałem na nim parę płytek marki verbatim (5 płyt 4,7 GB) nagrywałem na nich mp3, programy itp. wszystkie płytki sie zapisały i wszystko było z nimi dobrze, czytają się super i wogóle są ok, kupujcie je lol.gif ale do rzeczy, jak verbatimy sie skończyły to kupiłem 50 sztuk płyt tdk w cake'u również 4,7 GB ale nie jestem pewien czy + czy -. i nagrałem kolejnych 5 płytek z mp3, programami itp. po jakimś czasie chciałęm sobie przesłuchać muzyczki z nagranych płyt i okazało się że płytki tdk mimo iż widzę wszystkie pliki i katalogi po kliknięciu systemik sie na chwilkę zwiesza i powiadamia mnie że nie może odczytać pliku, sprawdziłem inne płytki (tdk) i było to samo, programy które chodziły na dysku (pliki zip które sie otwierały) były niby uszkodzone na płytce i nie dało się ich ani przegrać ani uruchomić., przy nagrywaniu verbatimów używałem tego samego programu (deep burner), później jak te jaja wyszły to zmieniłem na nero 6 ale było to samo, kumpel mi powiedział że może to przez to że nagrywam z prawie maksymalną prędkością (mam x8 a nagrywałem x6) więc zmieniłem prędkość na x2 ale było to samo, większośc plików była po nagraniu uszkodzona. CO MAM ROBIĆ?? CZEMU TAK SIĘ DZIEJE>???? eusa_wall.gif już straciłem 10 płytek i mnóóóóstwo danych i chyba zaraz zwariuję tongue.gif pliiizzz help!
  
PROBLEM Z PŁYTKAMI DVD (MAGIA - FOR EXPERTS ONLY!!!)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010