Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Fan Klub Paula Coelho
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Piątek, 14 Maj 2004, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Angie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #941
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Informuję wszystkich, ze z dniem 05.05.2004 strona www.mycoelho.prv.pl stała się oficjalnym polskim Fan Klubem Paulo Coelho...najbardziej poczytnego pisarza ostatnich czasów. Osoby zainteresoiwane tematem proszę o kontakt pod numer gg 3157852 lub mailem .
Proszę o rozesłanie informacji dalej...


Nasz Fan Club zyskał forum zapraszam wszystkich do rejestrcji i postowania razem z nami o wszystkim co sie tyczy Coelho...

http://bloki.konsys.pl/forumblue/ => dzial Fan Club Coelho

Zapraszam wszystkich serdecznie do dyskusji....

Angie
szefowa Fan Klubu
  
Re: <Angie> Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Nareszcie!

Bardzo się cieszę.

Niedawno przeczytałem ``Piątą górę`` i `Zwierzenia pielgrzyma``. Bardzo mi się podobały.

Chiałbym, by Coelho odwiedził nasz kraj.

Pozdrawiam
  
Re: <szaman82> Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Niedziela, 25 Lipca 2004, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marta-z-tych-mart
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1224
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Nie mogłam przebrnąć przez ,,Alchemika".. Przesłodkie. confused.gif Za bardzo przesycone ,,prawdami życiowymi''. Gratuluję wytrwałości.
  
Re: <marta-z-tych-mart> Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Przeczytalem Weronika postanawia umrzec, ksiazka ciekawa i mila w odbiorze, szybko sie czyta i sklonila mnie do zastanowienia, czy jesli w niej wszyscy z zakladu psychiatrycznego stali sie tak latwo psychicznie chorzy zanim tam sie znalezli, to czy ja przypadkiem nie zwariuje niedlugo ;)
  
Re: Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Niedziela, 26 Września 2004, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luna24
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1588
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ja co prawda nie czytałam jeszcze żadnej pozycji tego autora, ale jestem bardzo ciekawa jego twórczości i chciałabym się was zapytać, przy okazji, od czego powinnam zacząć, która książka jest najlepsza?
Pozdrawiam, może kiedyś dołączę do Fan Klubu biggrin.gif
  
Re: Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tygrysia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2639
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Przeczytalam ostatnio "11 minut". Musze powiezdiec, ze ksiazka milo mnie rozczarowala. Jesti nna niz poprzednie ksiazki Coelho. Choc zakonczenie zbyt oczywiste, ksiazka daje do myslenia. Pierwszy raz poczulam sie "dziwnie" po przeczytaniu ksiazki. Polecam wszystkim.
  
Re: <Tygrysia> Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Środa, 24 Sierpnia 2005, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Olgaa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4847
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




"Alchemik" mnie nie zachwycił... natomiast "Weronika" i "Nad brzegiem..." totalnie mnie rozczarowały... przejrzałam jeszcze "Podręcznik wojownika światła (eh!co za tytuł cool.gif ) i jestem raczej na "nie" jeżeli chodzi o tego pisarza....
  
Re: <Olgaa> Fan Klub Paula Coelho
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Ha ha to dziwne... Myślałem że jeśli to klub P.C. to znajda się tu tylko osoby które są zachwycone jego twórczością.Widzę jednak że jest troszke inaczej... Więcej jest głosów na nie niz na tak.
Mnie osobiscie ten autor nie przypadł do gustu.Czytałem może trzy cztery jego powieści i musze powiedzieć że nie zadziałały na mnie w szczególny sposób.
Coelho jest pisarzem piszącym powieści tak naprawdę o niczym! Wielu ludzi próbuje odnaleźć w jego powieściach jakieś wyjście, alternatywę lub spsób na życie. Jednak to wszystko co nam podsuwa jest niczym innym jak usrojem jakiegoś idealistycznego świata niemozliwego do zrealizowania. Jego podejscie do świata jest mało realistyczne.
Wydaje mi sie że nie można więc traktować tego typu pomysłów jako poważnych.
p.s.
Osoba która miała problem z wybraniem powieści P.C. proponowałbym wybranie czegoś innego.Zacznij od klasków! Później gdy trafisz na Coleho stwierdzisz że wszystko co napisał jest tylko przypomnieniem i odnowieniem starych idealistycznych koncepcji.
Coelho będzie dobrą książką podsumowującą .
Na koniec przypomniał mi się cytat pasujący jak ulał do charakteru twórczości Coleho. Oto on:
"Ideały są jak gwiazdy. Nie można ich osiągnąć ale można się według nich oirentować"
Alchemicznie pozdrawiam!
  
Fan Klub Paula Coelho
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinkurozcieńczalnik uniwersalny
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010