Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Niedziela, 14 Września 2003, 03:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arbas
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #269
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam. Mam pytanko.. Wczoraj wszedlem na wp i wpisalem dom wschodzacego slonca.. bo poszukuje tego tekstu.. i wlasnie nie tego Kultowego, tylko wiezienna wersje.. Jako jedyna opcja to byla ta strona, ze taka wersja jest.. Tylko za grom nie moge jej znalezc.. Mozecie mi jakos pomoc.. Bede z gory wdzieczny.. Do uslyszonka. smile.gif
  
Re: Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




There is a house in New Orleans, They call the Rising Sun And It's been the ruin of many a poor boy And God, I know, I'm one My mother was a tailor She sewed my new blue jeans My father was a gambling man Down in New Orleans And the only things a gambler needs Is a suitcase and a trunk And the only time he's satisfied Is when he's all a-drunk I've got one foot on the platform The other foot on the train I'm going back to New Orleans To wear the ball and chain So mothers, tell your children Not to do what I have done Spend your life in sin and misery In the house of the Rising Sun .
  
Re: <Ramzes> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Piękne, jakbym słyszał ten utwór. Dzięki. Swoją drogą byłem na koncercie Animalsów na juwenaliach w Poznaniu, ale cóż... raczej to były popłuczyny po Animalsach. A młodzież ich nie znała... [smutne]
  
Re: <Berger> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




to jest rzeczywiscie smutne, jak mlodziez nie zna...
bylem kiedys na takim koncercie Stinga, przed ktorym Robert Plant zagral naprawde super koncert- mlodziez niestety nie rozpoznawala kawalkow LZ i w ogole nie byli zainteresowani- to bylo smutne i irytujace zarazem, powiedzialbym nawet momentami zenujace
  
Re: <Kowal> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kumpel z pracy też był na tym koncercie. Miał podobne refleksje. Ale zwróć uwagę, że to już nie ten Robert Plant, który śpiewał onegdaj w Led Zeppelin. Smutne, ale prawdziwe: z jego głosu nic prawie nie zostało. :(
  
Re: <Berger> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




mam troche inne odczucia co do Planta- widzialem go dwa razy (raz nawet z Paigem) i podobal mi sie, jasne, ze to juz nie LZ, ale jednak- charyzma moglby obdzielic wiekszosc polskich frontmanow; mimo wszystko bardzo mi sie podobal
  
Re: <Kowal> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No fakt. Było żenujące, że ludzie zapłacili i nie mogli posłuchać tego co im się podoba.
  
Re: <Tirinti> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




byles na tym koncercie, ze tak glupio gadasz?
na plakatach bylo- Sting oraz Robert Plant, to po pierwsze primo
po drugie- Sting zagral, wiec moglismy przez bite 2h go sluchac
po co Ci takie marudzenie kolezko?
  
Re: <Tirinti> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No nie. Wiedzieli za co płacą. Nawet jak nie słyszeli dzisiejszego Planta, mogli się domyślać, że nie śpiewa tak, jak ćwierć wieku temu.
  
Re: <Kowal> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie byłem. Opieram sięna twoim tekście mlodziez niestety nie rozpoznawala kawalkow LZ i w ogole nie byli zainteresowani.
  
Re: <Tirinti> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie wszystko jest jasne. Na plakacie było napisane, że zaśpiewa Robert Plant. Powszechnie wiadomo, że był on wokalistą Led Zeppelin. Dlaczego więc słuchacze mieliby narzekać, że słuchają kawałków LZ???
  
Re: <Berger> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Dlaczego więc słuchacze mieliby narzekać, że słuchają kawałków LZ???

bo widac byli to znajomi Tirintiego crazy.gif
  
Re: <Kowal> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A mi sięHouse of the Riseig Sun w wykonaniu The Animals podoba. Led Zepelin mniej ale teżmogę tego słuchać.
  
Re: <Tirinti> Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tirinti, być może lubisz LZ posłuchać. Ale bardzo też lubisz się czepiać! lol.gif
  
Tekst 'Domu wschodzacego slonca'
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010