Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> WITAM NA FORUM !!! Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Piątek, 06 Czerwca 2003, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Jak widzicie powstało nowe forum o U2 , forum powstało dzięki użytkownikowi EDDY, któremu wielkie dzięki!!! ZAPRASZAM do korzystania :)
  
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 00:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




witam rowniez wszystkich fanow U2 i zycze owocnych rozmow na wszystkich forach :)
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




A więc walcie pytania itd... Czekamy ... Moderator i Admin biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Widze że na forum zagląda coraz więcej fanów !!!! Dziękuje Wam wszystkim !!!
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Hi hi, cieszę się, rzeczywiście, coraz więcej osób. Ostatnio przybyło nam tu kilku fanów, dzieje się coraz więcej. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




i oto chodzi !

smile.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




I tak bedzie Until The End Of The World biggrin.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




heh [zadowolenie] jestem nowym uzytkownikiem tego forum mam nafziejeze mi sie spodoba<<<naranie tak jest>>>WITAM WSZYSTKICH FANOW U2 !!!!!!!!! I POZDRAWIAM GORACO:)))))
  
Re: <u2manka> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kobitkaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Hurrrrraaaaaa!!! biggrin.gif lol.gif W końcu(tak mało ich tutaj)!! Niech Cię uściskam, rówieśniczko!! lol.gif cool.gif wink.gif smile.gif biggrin.gif Witam. wink.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




dzięku u2fance forum się ruszyło... przez 2 ostatnie dni na forum napisaliśmy ok 60 postów...
Brawo eusa_clap.gif TAK DALEJ
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




u2manka :
heh biggrin.gif jestem nowym uzytkownikiem tego forum mam nafziejeze mi sie spodoba<<<naranie tak jest>>>WITAM WSZYSTKICH FANOW U2 !!!!!!!!! I POZDRAWIAM GORACO:)))))


Ej wiesz co U2manko? niedawno sie zalogowałaś a już masz 23 posty! jak tak dalej pójdzie to prześcigniesz nawet Krzyśka! eusa_clap.gif smile.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :


Ej wiesz co U2manko? niedawno sie zalogowałaś a już masz 23 posty! jak tak dalej pójdzie to prześcigniesz nawet Krzyśka! eusa_clap.gif smile.gif



dzieki :) no no mam tyle postow bo czesto siedze na kompie ostatnio biggrin.gif i jestem strasznie rozgadana :) a zreszta fani ludzie sa na nim i jest z kim gadac i o czym!!!!!! za co Wam dziekuje :* cool.gif
  
Re: <u2manka> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #327
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




SPOCZKO FORUM OBY TAK DALEJ !!!!!!!!! biggrin.gif GRATULACJE TWORCOM SPISALI SIE NA 6 :)
  
Re: <Krzysiek> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 12 Maj 2004, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #940
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




hej
nastepny nowy pomyślicie. chciałem sie przywitać.
dziwnie jest być żółtodziobem na forum, zwłaszcza jak widze ile wy tu macie postów. postaram się wam dorównać.
pozdrawiam.
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Piątek, 14 Maj 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hej Konju :)

mam nadzieje ze będzie Ci sie miło pisać i nie opuścisz forum po tygodniu :)
pozdrawiam i Witam fana U2 :)
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




konju @ Środa, 12 Maj 2004 21:33 @ :

dziwnie jest być żółtodziobem na forum

Spoko, przyzwyczaisz się do naszego dziwacznego towarzystwa, ale to wymaga wysiłku i tolerancji również z Twojej strony. cool.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Wtorek, 25 Maj 2004, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #940
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Niedziela, 23 Maj 2004 17:19 @ :
[..]


przyzwyczaisz się do naszego dziwacznego towarzystwa, ale to wymaga wysiłku i tolerancji również z Twojej strony.


na szczęście jestem tolerancyjnym i z natury spokojnym człowiekiem
to są raczej pomocne cechy w relacjach międzyludzkich
  
Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




chciałem was powiedziec ze wczoraj minął rok odkąd istnieje forum The Joshua i ja równierz jestem od roku na tym forum :)
  
Re: <Krzysiek> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Miło słyszeć.:)
  
Re: <little_wild_girl> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 17 Czerwca 2004, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich u2-maniaków
jestem tu nowy wiec mam nadzieje ze sobie jakos dam rade i ze bedę mógł wnieśc cos sensownego na to forum
mimo tego ze zespołem u2 zaczołem sie interesowac od niedawna :)
  
WITAM NA FORUM !!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 36  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010