Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Moja nowa miłość... Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Dokładnie to samo, co i do BM-ek. Jeżdżą nimi bandziorki, tyle że jeszcze takie na dorobku.


No to masz wobec tego, bandziorka na dorobku pośród swoich znajomych.
  
Re: Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Marek D. :
Nie ukrywam, że nie miałbym nic przeciw, co by ta panienka robiła mi loda, w czasie kiedy ja zamykałbym budzik w tej bmce. A potem wziołbym ją od tył na klapie bagażnika.

Taaa...jakbyś się prędzej nie rozpierdolił pod wpływem uniesień podczas tego loda w połączeniu z taką prędkością wink.gif


No cóż, ryzyko jest wpisane w życie mężczyzny.
Aczkowliek znam takich, co przeżywają ekstazę oglądając reality schow w TV. lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No ba! Ryzyko to prawie sól życia ;-)
  
Re: <Marek D.> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż drogi Mareczku ... takie życie zarzutów nie unikniemy nigdy ... zawsze się coś nie będzie podobać ... Tobie się nie podoba jedno Mnie co inszego a jeszcze Komuś innemu taka Pani wink.gif ... vot żizn wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Owszem z gustami się nie dyskutuje.
Ale tutaj nie chodzi o gusta. Tutaj mamy ewidentny przykład dorabiania treści do formy, przy zastosowaniu stereotypów.
Negacja pięknych rzeczy, poprzez grupy osób, które na nie stać, a które reprezentują negatywne wzorce. Ale to technika stara jak świat i już tu sygnalizowana więc nie będę się powtarzał.
  
Re: <Marek D.> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Tutaj mamy ewidentny przykład dorabiania treści do formy, przy zastosowaniu stereotypów.

Dobrze powiedziane. eusa_clap.gif
  
Re: <Kowal> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Coś na poprawę samopoczucia:

  
Re: <Marek D.> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nooo tak blondi w Twoim guscie lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif .A i mustang sliczny cool.gif biggrin.gif
  
Re: <ulan> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
blondi w Twoim guscie

Ojej, a ja myślałam, że najpierw patrzycie na twarz. redface.gif
Zatem myliłam się? wink.gif
Kobita bez twarzy(a przynajmniej z niewidoczną) też może się podobać? O rany.cool.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Środa, 07 Stycznia 2004, 18:00, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: <little_wild_girl> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To zalezy jak lezy wink.gif cool.gif biggrin.gif
  
Re: <ulan> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A jak się odwróci przodem i się okaże, że zamiast Pameli jest Michael Jackson wink.gif , to co? cool.gif

Hehe, zawsze ta bryka pozostaje, nie? wink.gif To chyba miała być ta "poprawa samopoczucia", o której pisał Marek w razie jego obniżenia na widok tak intymnej części ciała jak twarz, którą ukrywa ta zgrabna pani. biggrin.gif lol.gif lol.gif Normalnie fifty-fifty. lol.gif lol.gif
  
Re: <ulan> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ha ale ja tez cos mam smile.gif

  
Re: <little_wild_girl> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Szydź dalej!
  
Re: <Marek D.> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kuźwa nooo, ostatnio moje wypowiedzi są często nadinterpretowane. confused.gif eusa_naughty.gif
Marek, podpadasz mi. cool.gif lol.gif lol.gif lol.gif
wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nie Tobie pierwszej! biggrin.gif
Chociaż, skłanialbym się do stwierdzenia że to Ty mi podpadasz, ale jako że jesteś kobietą, traktuje to z pobłażliwością. lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ehhh no ten tego watek cos nam sie panowie rozwodnil crazy.gif
  
Re: Moja nowa miłość...
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ojej, a ja myślałam, że najpierw patrzycie na twarz. redface.gif
Zatem myliłam się? wink.gif

Twarz jest wazna, jak ja chcesz ogladac wiecej niz jeden raz.
Za taki tyl, jak na zdjeciu wyzej oddalbym komp.... znaczy sie monitor... ewentualnie. lol.gif

Cytat:
Kobita bez twarzy(a przynajmniej z niewidoczną) też może się podobać? O rany.cool.gif lol.gif

Tobie sie nie podoba? cool.gif
  
Re: <EDDY> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm no cóż zanim bym się "zabrał" za taka Panią cool.gif wolałbym jej w oczy spojrzeć ale jakby się nie dało no to trudno ... lol.gif

prawdopodobnie mało który facet nie chciałby "umyć" takiej Pani cool.gif biggrin.gif cool.gif

choć ... tu się narażę Markowi mówiąc ze jak by mi fizys tej Pani nie pasowała a w szczególności Jej intelekt ... to chyba by zaprowadził Panią do myjni automatycznej ! ... tia co za przyjemność "myć" ... "mało inteligentną" Panią wink.gif ... z Demonem IQ to insza inszość cool.gif szczególnie jak wygląda podobnie ... co znów nie jest taką rzadkością tongue.gif
  
Re: <e X t 7 3> Moja nowa miłość...
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




A do tego "mycia pani" to po co Ci jej IQ? Szczególnie jednorazowego...


Ostatnio zmieniony przez Kowal dnia Czwartek, 08 Stycznia 2004, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Moja nowa miłość...
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
A do tego "mycia pani" to po ci Ci jej IQ? Szczególnie jednorazowego...

Good question. cool.gif

Wydaje mi sie, ze e X t 7 3 zapomnial o tym fakcie po prostu. ;-D
  
Moja nowa miłość...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010