Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> VERTIGO TOUR Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
VERTIGO TOUR
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Witam! Penie jak zawsze jestem w tyle, ale o to jaką informacje znalazłem na stronce Larrego 4:

Cytat:
Jak donoszą nieoficjalne źródła, nadchodzące tournee Vertigo Tour ma przypominać wręcz spektakl. Będzie 5 dużych ekranów, ogromny system nagłaśniający i (uwaga) ponad 3000 świateł, z czego ok. 2000 ma oświetlać tylko Bono. Ponadto w projektowaniu całego show pomagają światowej sławy magicy i spece od wszelkiego rodzaju efektownych sztuczek, więc czyżby zapowiadała się magiczna trasa?... Organizacja jednego występu będzie kosztować w granicach 1 miliona Euro.


Źródło: http://dive.to/u2world/

Jestem bardzo ciekawy tego, czy macie jakieś inne informacje na temat charakteru nowej trasy. Z tych lakonicznych informacji, które przywołałem na wstępie wynika, że będziemy mieli coś na miarę Zoo TV czy POPMARTU. Niewiem jak wam, ale mi bardziej do charakteru nowej płyty pasuje klimat z ELEVATION TOUR. W każdym bądź razie szykuje się wielkie widowisko i teraz już się nie dziwię, że ceny biletów na Allegro rosną w tak zastraszającym tempie smile.gif confused.gif
  
Re: <Atomic_Mario> VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 22 Lutego 2005, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




oby oby, ja wlasnie chce wielkie szol cos w stylu zoo tV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 22 Lutego 2005, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tyciu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2428
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




W sumie ja tez , ostatnia trasa byla taka jakby wyciszona .. wiec lepiej na wlasnej skorze przezyc cos specjalnego
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Elevation była inna, bardzo mocna w grze świateł i emocjonalności, ale ja bym chciał coż w stylu Pop Mart, albo ZOO.. tylko że tak, bo chodzą słuchy że to będzie jak ZOO...nie sądzę, nie sądzę żeby Bono pzedstawiał się jako jakieś nowe postacie i nie sądzę że to będzie jakaś intelektualna zabawa z fanami. To był ich szczyt formy-mieli po 30 lat...teraz, no cóż wink.gif nie sądzę żeby chciało im się robić jakieś takie zabawy. Myślę, ze to będzie bardzo komercyjna trasa, z wielkimi efektami świetlnymi, trasa z rozmachem, ale "na pokaz", czyli bez jakiś konkretnych zamierzeń i sensownych idei...obym się mylił.
SPOTYKAMY SIĘ W CHORZOWIE!!!
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Czwartek, 24 Lutego 2005, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




No to pięknie!!! ja zyje juz tylko 5tym lipca!!! Na pewno nie bedzie to powtorka z ZOO - Bono nie bedzie sie juz bawił w przebieranki, ale ze bedzie to wielkie szoł, mam nadzieje ze przejdzie do historii jak ZOO a ja bede świadkiem tego wydarzenia dzieki Bogu!!! pozdrawiam!
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bullet
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #3003
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




no cóż to nie bedzie już moje U2, surowe, czadowe i pełne mocy :(
dlaczego boicie sie nazwać to po imieniu, to będzie CYRK z małpką na wybiegu w swietle 2k jupiterów :(

PS W prostocie siła!! Ale co człowiek może poradzic na speców od marketingu? :(
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




bullet :
no cóż to nie bedzie już moje U2, surowe, czadowe i pełne mocy :(
dlaczego boicie sie nazwać to po imieniu, to będzie CYRK z małpką na wybiegu w swietle 2k jupiterów :(

PS W prostocie siła!! Ale co człowiek może poradzic na speców od marketingu? :(

Tego się boję, że już będzie komercha a nie ryzykowne zabawy w macphisto na przykład, ale kto wie...
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bullet
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #3003
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Nazim :

Tego się boję, że już będzie komercha a nie ryzykowne zabawy w macphisto na przykład, ale kto wie...


Niestety obawiam się że macphisto był starannie wyrezyserowany pod publike ;)
Generalnie jak oglądam zapis koncertów z tych samych tras to od razu widać, te same gesty, to samo zachowanie, te same pozycje. Wiem ktos powie że to "spektakl" to musi być wyreżyserowany, ale jak sobie pomyśle o kosztach tego spektaklu i o "celach" jakie bono stawia sobie poza muzyką to na usta cisnie się - hipokryzja! do kwadratu :(
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




bullet :
Niestety obawiam się że macphisto był starannie wyrezyserowany pod publike ;)
Generalnie jak oglądam zapis koncertów z tych samych tras to od razu widać, te same gesty, to samo zachowanie, te same pozycje. Wiem ktos powie że to "spektakl" to musi być wyreżyserowany, ale jak sobie pomyśle o kosztach tego spektaklu i o "celach" jakie bono stawia sobie poza muzyką to na usta cisnie się - hipokryzja! do kwadratu :(


Oczywiście, że był starannie wyreżyserowany! na tym polegał show - charakterystyczne gesty, głos, ubiór - to się chciało oglądać!
Nie zgodzę się z tą hipokryzją - ZOO TV było w pełni przemyślanym show, starannie przygotowanym miało jeden cel - przede wszystkim miało być totalnie różne od TJT Tour czy R&H.
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




W sumie tez wolalbym cos bardziej surowego, ale to niewykonalne we wspolczesnym, skomercjalizowanym swiecie. Z drugiej strony nie bede narzekal, w koncu Zoo Tv tez bylo niezle, mimo ze wyrezyserowane.
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Fledge :
W sumie tez wolalbym cos bardziej surowego, ale to niewykonalne we wspolczesnym, skomercjalizowanym swiecie.


A jednak całkiem wykonalne biggrin.gif weźmy Elevation Tour - teraz chyba świat nie jest dużo bardziej skomercjalizowany niż w 2001 roku, a jednak trasa obyła się bez wielkich stadionów (w większości), efektów, przedstawień, wielkiego spektaklu. Oczywiście była to widowiskowa trasa i wielka mimo wszystko, ale tak popularny zespół jak U2 raczej nie może zrobić trasy po klubach na 300 osób :)
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 04:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




A wiecie co ja uważam? Mimo tych wszystkich naszych przemyśleń dotyczących nowej trasy - marzeń o powtórce z poprzednich tour'ów - w chwili gdy na Stadionie Śląskim pojawi się tych 4 Panów, cała reszta wyblaknie niczym "polyester >BLACK< trash made in nowhere". To będzie coś wielkiego, coś niewyobrażalnie wielkiego dla każdego, dla kogo koncert U2 w Polsce jest czymś więcej niż tylko ich kolejnym przystankiem w czasie Vertigo Tour.
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 08:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




dokładnie, pozatym trasy koncertowe U2 zawsze stały wysoko nad innymi i były niedoścignione. Najważniejsze zeby przezyć ten koncert niezwykle i być blisko zespołu ... niefan tego nie zrozumie ale my tak smile.gif
Zreszta pierwszego koncertu U2 jeszcze nie było wiec nie bedziemy wiedzieli jak to wszystko wygląda... dowiemy sie juz pewniej jak odbędzie sie koncert stadionowy.

Ja mam nadzieje że uda mi się zebrać dużo bootlegów z The Vertigo Tour smile.gif Jestem pewien że nawet te nagrane z konsolety i tak będą krązyć po internecie, w każdym razie mam nadzieje ze troche tego zbiore smile.gif
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 08:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bullet
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #3003
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




moi mili zycze Wam jak najwspanialszych przeżyc koncertowych !!!!
ja daje odpust, za stary jestem na "histerie" związaną z jednym koncertem
wink.gif

wolę się wybrać na kameralny koncert Lecha J. (Jelenia Góra pojutrze), którego chociaż rozumiem bo spiewa w moim ojczystym języku oraz żyjemy w tym samym kraju i wiem o czym spiewa, a i kryzys wieku średniego nie jest mi obcy wink.gif
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




bullet

Skoro to nie bedzie "Twoje" u2...

Skoro wg Ciebie to i tak będzie cyrk z małpą w środku...

Skoro i tak wolisz iśc na Janerkę...

Skoro jesteś za stary na to żeby się "jarać koncertem" i masz kryzys wieku średniego...

To może zrób coś dobrego dla świata i sprzedaj swój bilet komuś [po normalnej cenie] dla kogo będzie to najwazniejszy wieczór w tym roku...
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bullet
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #3003
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




bart555 :
bullet


To może zrób coś dobrego dla świata i sprzedaj swój bilet komuś [po normalnej cenie] dla kogo będzie to najwazniejszy wieczór w tym roku...


bart przycytowałeś mnie 4 razy ale brakło 5, o tym że biletu nie mam i nie mam zamiaru przepłacać wink.gif
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




aaa to przepraszam za konkluzję bullet... jakoś tak nie zajarzyłem, że "dawać odpust" znaczy że nie masz biletu...
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




Musicie wziąsc pod uwage ze ta płyta jest poswiecona świetej pamieci ojcu Bono. Wiec wydaje mi sie ze ta trasa bedzie czyms w rodzaju sentymentalnej pdrózy do czasów gdy jego ojciec jeszcze zył, proby pozegnania sie z nim. Ta trasa bedzie pełna emocji i byc moze takze nostalgi. (to soe tylko moje przekonania).
  
Re: VERTIGO TOUR
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Bardzo szanuję osobisty charakter HTDAAB, szczególenie "Sometimes...", jako próbę rozrachunku z przeszłością i bolesnym faktem utraty kogoś bardzo bliskiego... To nadaje tej płycie wartość samą w sobie... Nie chciałbym jednak aby przeniosło sie to na caly charakter i formę trasy. Oczywiście wzruszajaca byłaby chwila zadumy i nostalgii podczas wykonania "Sometimes..." [coś na kształt samotnego promienia lasera skierowanego w niebo, tak jak podczas "One" na Służewcu.. pamiętacie..??] ale ta trasa powinna mieć [i wierzę że będzie miała] wyraz bardzie uniwersalny... Osobiście jestem za powtórką czegoś w stylu ZooTv.. wielkiego show na miarę XXI wieku... wielkiego show na miarę U2...
  
Re: <bart555> VERTIGO TOUR
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




zespol teraz przebywa w Meksyku na próbach. a próbowali o to takie pieśni:
Vertigo
City of blinding lights
I will follow
Miracle drug
Until The End Of The World
Beautiful Day
Sunday Bloody Sunday
All Because Of You
Ultra Violet
Running To Standing Still (acoustic)
Stuck In A Moment (acoustic)
October
I Still Haven't Found What I'm Looking For
New Year's Day
Pride
Who's Gonna Ride Your Wild Horses
Bullet The Blue Sky
All I want Is You
Where The Streets Have No Name
Sometimes You Can't Make It On Your Own
Love And Peace Or Else
With Or Without You
One
Yahweh

jak dla mnie rewelacja. ta setlista (prawdopodobnie taka) pojdzie na pierwsza czesc trasy po USA u nas w Europie moga byc jej nieznaczne modyfikacje.
pozdr!
  
VERTIGO TOUR
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 24  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010