Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Ideał ! Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ideał !
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkie kobiety na forum !

Powiedzcie ! Jaki jest Wasz ideał mężczyzny... tylko szczeże biggrin.gif :*
  
Re: <Krzysiek> Ideał !
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ty odpadasz w przedbiegach... wink.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




staram się rozkręcić forum ... tylko tyle lol.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
staram się rozkręcić forum ... tylko tyle lol.gif


Nie musisz, o ile znam się na kobietach zamienią to forum w jeden wielki spam biggrin.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 08:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hehe... zakładamy kampanię anty-spamową eusa_clap.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Witam wszystkie kobiety na forum !

Powiedzcie ! Jaki jest Wasz ideał mężczyzny... tylko szczeże biggrin.gif :*


Ideałem jest facet, który ma klasę i jest zaangażowany. To wszystko.
  
Re: <Bibi> Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




tylko, ze to nie zawsze wystarcza, a na pewno do dluzszego zwiazku
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 10:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
tylko, ze to nie zawsze wystarcza, a na pewno do dluzszego zwiazku


właśnie ... a to wygląd... figura... brzuszek się nabiera od piwa i kosz lol.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dziegiel
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #81
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Bibi :
Krzysiek :
Witam wszystkie kobiety na forum !

Powiedzcie ! Jaki jest Wasz ideał mężczyzny... tylko szczeże biggrin.gif :*


Ideałem jest facet, który ma klasę i jest zaangażowany. To wszystko.


Tu się chyba wkradła literówka. Miało być KASĘ. lol.gif biggrin.gif Spoko, taki żarcik
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 14:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a na kasę to podobno wiele kobiet leci biggrin.gif żarcik tongue.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :

Nie musisz, o ile znam się na kobietach zamienią to forum w jeden wielki spam biggrin.gif


Witaj, jestem nowa, ale interesuje mnie dlaczego z góry nasz takie założenia, może z oceną należałoby poczekać, co ?

Teraz odpowiedż na post.

Jaki ideał? nie ma ideałów !! proste,
Są tylko tacy, których byśmy chciały mieć i z nimi być,
najczęściej nie są to żadni - modele, nie koniecznie "forsiaści"
ale tacy, przy których czujemy, że warto było się urodzić,
że życie przyniosło nam wyjątkowe szczęście.
Niektóre z nas potrzebują takich, którzy są gwarancją naszego bezpieczeństwa, gwarancją nszego bytu - nie tego z górnej półki, ale tak zwyczajnie, na co dzień.
Inne potrzebują kogoś, dla których mogłyby się poświęcać, zapomnieć o swoich potrzebach, tylko wyłącznie on - tych jest niestety mniej wśród nas - zredukowało je życie.
Ale każda z nas, chce być przez tego jedynego kochana, ma być ważna, ma wiedzieć, że liczy się tylko ona w jego życiu.
Sam ideł - mężczyzna - kształtuje się potem, wdług indywidualnych potrzeb kobiety, jeżeli nie sprosta jej wyobrażeniom, to się rozstają.

Ta zasada dotyczy także i drugiej strony, wy ideały kobiet w ten sam sposób oceniacie.
Bo tak na dobra sprawę, nie możemy być wszyscy jednakowi.
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Marek D. :

Nie musisz, o ile znam się na kobietach zamienią to forum w jeden wielki spam biggrin.gif


Witaj, jestem nowa, ale interesuje mnie dlaczego z góry nasz takie założenia, może z oceną należałoby poczekać, co ?

Teraz odpowiedż na post.

Jaki ideał? nie ma ideałów !! proste,
Są tylko tacy, których byśmy chciały mieć i z nimi być,
najczęściej nie są to żadni - modele, nie koniecznie "forsiaści"
ale tacy, przy których czujemy, że warto było się urodzić,
że życie przyniosło nam wyjątkowe szczęście.
Niektóre z nas potrzebują takich, którzy są gwarancją naszego bezpieczeństwa, gwarancją nszego bytu - nie tego z górnej półki, ale tak zwyczajnie, na co dzień.
Inne potrzebują kogoś, dla których mogłyby się poświęcać, zapomnieć o swoich potrzebach, tylko wyłącznie on - tych jest niestety mniej wśród nas - zredukowało je życie.
Ale każda z nas, chce być przez tego jedynego kochana, ma być ważna, ma wiedzieć, że liczy się tylko ona w jego życiu.
Sam ideł - mężczyzna - kształtuje się potem, wdług indywidualnych potrzeb kobiety, jeżeli nie sprosta jej wyobrażeniom, to się rozstają.

Ta zasada dotyczy także i drugiej strony, wy ideały kobiet w ten sam sposób oceniacie.
Bo tak na dobra sprawę, nie możemy być wszyscy jednakowi.


zgadzam sie z kazia. dodam tylko, ze "idealny mezczyzna to taki, ktory ma idealna zone".
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :

.....
zgadzam sie z kazia. dodam tylko, ze "idealny mezczyzna to taki, ktory ma idealna zone".


Ramzes - ja jestem idealną żoną
- tylko po wielu latach małżeństwa, wszystko powszednieje
i nie ma lekarstwa na "powiew młodości"
- i to najczęściej dotyczy mężczyzn, niestety.
Dlatego nie każda z nas ma siłę "walczyć z wiatrakami",
najwyżej przyjąć to za fakt i szukać innego "ideału".

Więc twój pogląd musiałam nieco "zmodernizować"
i przystosować bardziej do życia.
  
Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Sierpnia 2003, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm z tym ideałem to różnie bywa biggrin.gif czasem Kobiety nie doceniają faceta ... jak o nie zabiega ... ale jak powie CU ... to wtedy nagle ... spostrzegają ze może ten facet to jednak ten JEDYNY i zaczyna się "jazda" widziałem parę razy ... po prostu nawet jak ideał (facet wink.gif ) zbyt zabiega to dla niego jest zgubne confused.gif ... Panowie na luzie ... Kobiety lubią jak o nie sie zabiega ale bez przesady ... troche odstapic i od razu lepsze rezultaty cool.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




kazia :
- i to najczęściej dotyczy mężczyzn, niestety.
Dlatego nie każda z nas ma siłę "walczyć z wiatrakami",
najwyżej przyjąć to za fakt i szukać innego "ideału".

rozumiem że próba z której wyciągnęłaś takie wnioski była duuuuża?
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UbakommandoVonBigoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #168
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Z tego co czytam dochodzę do wniosku , że jestem najlepszym facetem na tym forum eusa_eh.gif confused.gif żartowałem
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2003, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Marek D. :

Nie musisz, o ile znam się na kobietach zamienią to forum w jeden wielki spam biggrin.gif


Witaj, jestem nowa, ale interesuje mnie dlaczego z góry nasz takie założenia, może z oceną należałoby poczekać, co ?


Ano życie, Droga Pani kobiety zazwyczaj, używają bardzo wielu słów do przedstawienia jakiegoś zagadnienia (informacji itd.) gdzie facetowi wystarczą trzy słowa.

I zanim przejdą do meritum sprawy, muszą opowiedzieć całą historię bułki z masłem smile.gif
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 01:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
hehe... zakładamy kampanię anty-spamową eusa_clap.gif


Reformę zacznijcie od siebie tongue.gif Vide: ten wątek.... crazy.gif ;p
  
Re: Ideał !
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UbakommandoVonBigoss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #168
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Wracając do ideału - idealny kochanek to romantyczny malarz z domkiem przy plaży. Idealny mąż to niedobry dyrektor wiecznie na wyjazdach z grubym brzuchem i jeszcze gubszym kontem bankowym. lol.gif wink.gif
  
Re: <UbakommandoVonBigoss> Ideał !
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm ale może być jeszcze połączenie faceta przystojnego, inteligentnego, zamożnego (obecnie nie jest z tym źle ale mogłoby być lepiej cool.gif ) i będącego jednocześnie dobrym kochankiem i (w przyszłosci wink.gif ) mężem zarazem ... wiem ze pewnie niewielu takich ale może się zdarzyć biggrin.gif
  
Ideał !
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010