Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Petycje, listy, prośby Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Proponuje w tym temacie zamieścić adresy email, numery telefonów, itp.
do miejsc do których będziemy pisać.
Wcześniej pojawiła się wzmianka o tvn. Zostawcie adres żeby jak największa liczba osób mogła męczyć tvn.
Tak samo wskażmy miejsce docelowe U2 do którego będziemy pisać.
Przydało by ie też określić o co będziemy prosić. TVN o retransmisję, a U2 (może to zbyt abstrakcyjne i daję się ponieść fantazji) o koncert video, albo chociaż bootlegi.

Jakby ktoś miał jakieś pomysły niech pisze.
I podajcie adresy, nr tel., itp....

Mam cichą nadzieje i przeczucie że coś się uda osiągnąć. Skoro zrobiliśmy tyle szumu i tyle się o tym mówi, przychodzą listy z podziękowaniami, panowie się wzruszyli to może coś nam dadzą
  
Re: <artur...> Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
#PHEN
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4173
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Jestam jak najbardziej ZA! biggrin.gif
TVN :

współpraca z widzami

tel. (22) 8566161
  
Re: <#PHEN> Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Piątek, 08 Lipca 2005, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




http://tvn.pl/kontakt.html
link do tvn
ja już napisalem 10 listów i cigle pisze!!!
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 08:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szqciak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1682
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




sadze ze nie ma co ich prosic o retransmisje bo nikt im nie da takich praw. telepiej niech wydadzą koncert na video i dvd! o to powinnismy prosic, nie sądzicie? poza tym musimy jakos nasze dzialania skonkretyzowac, wsplonymi silami napisac jakies jedno pisemko i wysylac gdzie trzeba, bo jak kazdy bedzie dzialal na wlasną reke to nie wiem czy cos wyjdzie.
zrobmy coś "kupą", nie?
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




Ja bym proponowal wspolna petycje napisac do (nie wiem, moze) menagera U2 (czy cos takiego), zeby dali pozwolenie. pewnie to nie wykonalne, a jesli?:>
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dyniu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3539
Posty: 162


[ Osobista Galeria ]




A ja napisałem do TVN m.in. cos takiego: "...pomysleliśmy ze bardzo fajnie by było gdyby szanowna telewizja udostępniła materiał z tego koncertu. W formie jakiegoś VIDEO, czy BUTLEGA, czy tesz zwykłej transmisji na antenie TVN..." może coś z tego wyjdzie doubt.gif confused.gif biggrin.gif. Poczekam na odpowiedz jak cos napisza to dam znać biggrin.gif .
  
Re: <dyniu> Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




ja napisalem im ze moga puscic nawet co piosenke reklamy co zagwarantuje im zysk fani i tak beda to ogldac napisalem ejszcze ze fanów jutu jest duzo i ze nie wszystkich stac bylo na bilet niech tez o nich pomysla jeszcze napisalem ze tylko tvn moze to zrobic bo televizja publiczna woli bardzo pasjonujace obrady sejmu
jakos nie odpisali
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




słuchajcie a moze napiszmy do U2 żeby przyjechali w nastepnym roku <lol> albo zrobmy stronke z prosba do ktorej bedzie mozna się dopisac. ej słuchajcei ja chce koncert!!!!!
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




dyniu :
A ja napisałem do TVN m.in. cos takiego: "...pomysleliśmy ze bardzo fajnie by było gdyby szanowna telewizja udostępniła materiał z tego koncertu. W formie jakiegoś VIDEO, czy BUTLEGA, czy tesz zwykłej transmisji na antenie TVN..." może coś z tego wyjdzie doubt.gif confused.gif biggrin.gif. Poczekam na odpowiedz jak cos napisza to dam znać biggrin.gif .


obawiam sie, ze tu nie wystarczy dobra wola TVN... poza tym kiedy na lotnisku rozmawialam z reporterami, powiedzieli, że Odyssey zgodzili sie tylko na nagranie 90sekundowego materialu... rodzi sie wiec pytanie czy TVN ma w ogóle cały koncert zarejestrowany... sad.gif
Lepszym pomyslem jest , uważam inicjatywa, by prosic o zgode i pomoc menedżera U2. Oni na 100% maja zarejestrowany ten koncert...
Czekam wiec na propozycje... kazda inicjatywe popieram calym sercem... biggrin.gif
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ayinger
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4298
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




pomysl bombla jest niezly; na jeden super koncert pewnie do polski nie przyjada - tam gdzie chodzi o pieniadze sentymenty wystepuja w roli co najmniej drugorzednej - ale prosic zawsze mozna i probowac trzeba!!!!
moze wyslemy wielka petycje na domowy adres bona?
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ayinger :
pomysl bombla jest niezly; na jeden super koncert pewnie do polski nie przyjada - tam gdzie chodzi o pieniadze sentymenty wystepuja w roli co najmniej drugorzednej - ale prosic zawsze mozna i probowac trzeba!!!!
moze wyslemy wielka petycje na domowy adres bona?



a masz jego adres? :)
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




marcysia_b :
[..]



obawiam sie, ze tu nie wystarczy dobra wola TVN... poza tym kiedy na lotnisku rozmawialam z reporterami, powiedzieli, że Odyssey zgodzili sie tylko na nagranie 90sekundowego materialu... rodzi sie wiec pytanie czy TVN ma w ogóle cały koncert zarejestrowany... sad.gif
Lepszym pomyslem jest , uważam inicjatywa, by prosic o zgode i pomoc menedżera U2. Oni na 100% maja zarejestrowany ten koncert...
Czekam wiec na propozycje... kazda inicjatywe popieram calym sercem... biggrin.gif


taaak najlepiej skontaktować się z menadżerem U2 i błagać na kolanach. tylko kto się zgłosi na ochotnika? :)


Kłujmy żelazo póki gorące! Zróbmy petycję i rozreklamujmy ją by fani wpisywali się - petycję w sprawie kolejnego koncertu :) MUSI się udać!!!
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JaroX
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2312
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




evay :
[..]
taaak najlepiej skontaktować się z menadżerem U2 i błagać na kolanach. tylko kto się zgłosi na ochotnika? :)


Do takich rzeczy lepeij nie mieszajmy ochotników wink.gif wink.gif wink.gif
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




JaroX :
[..]



Do takich rzeczy lepeij nie mieszajmy ochotników wink.gif wink.gif wink.gif



to kto to zrobi? :)
  
Re: <evay> Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




wlasnie jest tu tylko gadu gadu sobie o tym i tamtym ale trzeba działać konretnie, niech ktoś da konretne plany i trzeba sie zająć, niech ktos napisze fajną petycje czy cos wlasnie najlepiej do managera i zrobi tak żeby moża było się podpisywać, potem się to rozgłosi i git, ale trzeba do roboty bo za niedługo minie szał wśród ludzi po tym koncercie i co bedzie.... chociaż sądze ze ci co byi na pewno nie zapomną :D
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jeremy82
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4288
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja to tego koncertu nigdy nie zapomnę!!!Czekałem na niego 7 lat i było warto! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

A co do tej petycji to uważam, że pomysł jest jak najbardziej do realizacji ale TVN raczej odpada. Trzeba uderzyć wyżej. Może najpierw we władze Odyssey a później do wytwórni Island czy Universal....
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ayinger
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4298
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




ja bym jednak wysylal listy do bona do domu; chyba, ze sie wkurzy - naruszanie prywatnosci itd; adres mnej wiecej pamietam - nie znam tylko numeru domu; ale na poczcie w Dalkey wszyscy wiedza, kim jest paul hewson vel bobo vel ,,The B."; wiec raczej nie beda dostarczac listow do rezydencji kanadyjskiego ambasadora, ktory mieszka naprzeciw rodziny hewson - swoja droga ma facet szczescie, chociaz te pielgrzymki fanow...
chyba, ze the B po pierwszym tysiacu listow poprosi, zeby ich nie dostarczac, tylko wywozic w pobliskie gory wicklow :)
ale trzeba cos zrobic, poki emocje jeszcze nie opadly;
  
Re: <ayinger> Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronin
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3428
Posty: 69


[ Osobista Galeria ]




Witajcie

Szczerze wątpię by ekipa U2 dokonała profesjonalnej realizacji koncertu na video. Owszem, było kilka kamer, które rejestrowały cały koncert, ale raczej „na potrzeby” telebimów. Zwróćcie uwagę – nie było kamer na scenie jak również latających nad naszymi głowami na specjalnie przygotowanych do tego celu wysięgnikach. A to przy takich produkcjach wydaje się dość istotne. Nie wiem jednak jak sytuacja przedstawiała się przy konsoli na środku stadionu...
Nie chcę nikomu podcinać skrzydeł – uważam że pomysł jak najbardziej słuszny i jeśli nie spróbujemy nigdy się nie dowiemy czy była taka szansa.

Widzę jednak inny cel...

Jak wiecie U2 rejestruje wszystkie swoje koncerty. A jeśli tak, to większa szansa na wydawnictwo audio. Uważam że na tym powinniśmy się właśnie skupić. Będzie DVD z Chicago – to już raczej przesądzone. Najwyższy czas by zespół wydał w końcu pełny koncert dokumentujący trasę po świecie. Nie mini album czy „live” połączony z piosenkami studyjnymi. Nasz koncert był fantastyczny. Najważniejsze jest to, że to nie tylko nasze zdanie ale przede wszystkim U2 i ekipy towarzyszącej całemu przedsięwzięciu. Należy to wykorzystać. Bono był w dobrej formie – ja przynajmniej nie zwróciłem uwagi na jakieś specjalne wpadki, więc jeśli dźwiękowcy niczego nie schrzanili to zarejestrowali bardzo żywiołowy, przepełniony emocjami 2,5 godzinny show, o którym głośno chyba nie tylko w Polsce.
Może się jednak okazać że plany zespołu są inne. Może nie planują dwupłytowego wydawnictwa koncertowego. Może wraz z DVD z Chicago ukaże się audio i to nie koniecznie z tego miasta tylko mix z całej trasy. Tego nie wiemy.
Ale tak jak powiedziałem wcześniej – należy spróbować...

Pozdrawiam
Ronin
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Może najpierw skontaktujmy się z Oddysey
Zapytajmy ich o jakies detale, powiedzmy o planie, zapytajmy o szanse (albo lepiej o szanse nie bo nas zgaszą). Może dadzą nam jakiś meil do menagera. I wtedy stuknie się ładną petycję, podpisze się trochę ludu i wyślemy. I będziemy wysyłać dopóki nie odpowiedzą.
Przydałby się ktoś dobrze znający angielski (tylko nie zooropa hehe).
  
Re: Petycje, listy, prośby
PostWysłano: Sobota, 09 Lipca 2005, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




W trójce po podsumowaniu koncertu U2 można było porozmawiać o koncercie z Mariuszem Owczarkiem.
Napisałem do niego meila
Zapytałem co myśli o naszej akcji z petycją i czy trójka posiada bootlegi.
oto co odpisał

Witam.
Hmm, nie wiem, prawdę mówiąc szanse moim zdaniem nie są duże. Ale trzeba spróbować, może czymś dobrym to zaowocuje? Może nareszcie jakimś koncertowym albumem ???
No niestety najgorzej jest z tymi bootlegami...
Serdeczności.
Off
  
Petycje, listy, prośby
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010