Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Test na Czakry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Test na Czakry
PostWysłano: Środa, 21 Września 2005, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #884

[ Osobista Galeria ]

Test na Czakry:

http://www.eclecticenergies.com/chakras/chakratest.php

Moje wyniki:

{Percentages go from -100% to +100% }

Root: under-active (-18%)
Sacral: open (50%)
Navel: under-active (-75%)
Heart: open (12%)
Throat: open (43%)
Third Eye: under-active (0%)
Crown: under-active (-43%)

A Wasze ?

Re: <Storge> Test na Czakry
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

czy ruszyły Ciebie jakos te wyniki czy tylko tak dla"rechotu' je spisałeś?
czy zaskoczyły ciebie ,czy tez trudno ci było połączyc je z codziennym twoim funkcjonowaniem?
czy troche rozswietlły wschodnie koncepcje człowieka , czy tez to pytanie jest nie na miejscu?
czy jakoś w dniu podliczenia wynków wpłyneły na percepcję lasek albo widoku za oknem , czy nic z tych rzeczy?
przyszło poszło , czy cos Ci zostało?
Czy rozmawiałes z babcia natemat wyników?
A z Arnoldem Mindelem?
miałbys ochote napisac tu wnioski z testowania?
pozdrawiam Modest

Re: <modest> Test na Czakry
PostWysłano: Piątek, 23 Września 2005, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #884

[ Osobista Galeria ]

<<czy ruszyły Ciebie jakos te wyniki czy tylko tak dla"rechotu' je spisałeś?

Oczywiscie, ze mnie ruszyly. Traktuje je smiertelnie powaznie.

<<czy zaskoczyły ciebie ,czy tez trudno ci było połączyc je z codziennym twoim funkcjonowaniem?

Nie do konca mnie zaskoczyly owe wyniki, gdyz podobnych testow dla pewnosci zrobilem juz kilka [z sieci i z ksiazki o kundalini jodze].

Co wiecej czytajac dziesiatki artykulow o czakrach mniej wiecej wiedzialem, ktore mam zablokowane.

<<czy troche rozswietlły wschodnie koncepcje człowieka , czy tez to pytanie jest nie na miejscu?

Nie roumiem pytania :))

<<czy jakoś w dniu podliczenia wynków wpłyneły na percepcję lasek albo widoku za oknem , czy nic z tych rzeczy?

Nie. Lecz poznajac kobieta zastanawiam sie jakie ona ma czakry. Nawet ostatnio dalem jednej ow test. Przeslala mi swe wyniki i widze juz, ze jest "silniejsza" psychicznie ode mnie. Musze na nia uwazac.
przyszło poszło , czy cos Ci zostało?

<<Czy rozmawiałes z babcia natemat wyników?

Nie.

<<A z Arnoldem Mindelem?

Nie.

<<miałbys ochote napisac tu wnioski z testowania?

Zdziwilo mnie, ze tak malo mam otwarta czakre serca.

Z kolei tak mocno otwarta czakra II zgadzalaby sie z moim "nienasyconym" podejsciem do seksualnosci.

Generalnie wyniki zgadzaja sie z moim byciem Nalogowcem Kochania [zablokowana I i III czakra].

NA MARGINESIE: Oczywiscie caly czas jestem sceptykiem i doskonale o tym pamietam, ze wspolczesna nauka nie wykryla/nie udowodnila istnienia czakr. Zatem sa dla mnie tylko pewna robocza hipoteza, metafora.

A moze Ty Modest zrobilbys ow test i podzielil sie jego wynikami ?

PostWysłano: Sobota, 24 Września 2005, 06:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

wydrukowałem sobie test.

Re: <modest> Test na Czakry
PostWysłano: Wtorek, 01 Listopada 2005, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #884

[ Osobista Galeria ]

A moze Modest podzielisz sie swoimi wynikami ?

PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

Na dzis nie mam ochoty. zresztą nie zrobiłem testu
Zareagowałem wczoraj na te propozycje checia zachowania dla siebie pozostawienia tego w sferze prywatności.I wielu innych rzeczy tez.

mam wrazenie,ze wtedy to moze działać. takie prywatne informacje mnie krecą, zachowane dla siebie; pomieszczane w sobie.

moja inencja odkrywania sie na hehu jest m.in
poddanie sie pod osad publiczny, poddanie sie testowi spójnosci tego co tu miesiacami wypisuje. Liczyłem tez na wsparcie w moim podejsciu do trenowania jogi.

gdy teraz wyobrazam sobie siebie takiego oczekjacego od ludzi na ich widoku czuje sie nieco sparalizowany.
znieruchomiały..
Gdybym miał swiadomośc bycia anonimem jednym z masy zasobów ludzkich czje, ze mogłbym pobrykac.
Mam nierealny model relacji ja- ludzie.

Re: Test na Czakry
PostWysłano: Niedziela, 25 Października 2015, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agnies
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7916

[ Osobista Galeria ]

U mnie wyniki testu przedstawiają się następująco:

Root: open (31%)
Sacral: under-active (-19%)
Navel: under-active (-6%)
Heart: open (12%)
Throat: open (19%)
Third Eye: open (31%)
Crown: under-active (-19%)

Omówię je z panią Agnieszką, żebym dowiedziała się czegoś więcej. Dopiero zaczynam swoją "przygodę" z czakrami i zastanawiam się jak te wyniki na mnie wpływają i czy można im "wierzyć". Warto pogłębiać wiedzę o dotykprzestrzeni.pl/czakry/

Re: Test na Czakry
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wojtekk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7999

[ Osobista Galeria ]

Przyłączę się do ciekawego wątku - ja wypełniłem ten test czakr: http://testczakr.pl/ Intrygująca rzecz dla poszukujących rozwoju duchowego i samoświadomego, polecam serdecznie :)

Test na Czakry
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010