Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Psycho-Dancing Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <poison_girl> Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 12 Sierpnia 2008, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




No i widzisz Trucizzzno??? Maluda jesteś wink.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2008, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




haps :
No i widzisz Trucizzzno??? Maluda jesteś wink.gif



hmm urzekło Cię to że użyłam słowa "młodzież" czy może co innego ? tongue.gif ja tam się czuję wiecznie młoda a że to okreslenie nie ma jakis wyraznych granic wiekowych wiec conajmniej do 30 mam zamiar się tak okreslac cool.gif wink.gif

no góra do 60 bo jak mnie MM oleje po koncercie i powie ze mam isć robić na drutach a nie tam przychodzic to chyba bedzie znak ze juz do mlodych nie należę wink.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Piątek, 12 Września 2008, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




poison_girl :
[..]
no góra do 60 bo jak mnie MM oleje po koncercie i powie ze mam isć robić na drutach a nie tam przychodzic to chyba bedzie znak ze juz do mlodych nie należę wink.gif


lol.gif Jak Ty będziesz miała 60-kę , to MM będzie już kole 80-tki i pewnie będzie zadowolony , że taka sześćdziesięcioletnia młodzież przychodzi na jego koncerty . Nie damy się wygonić z koncertu , tym bardziej , ze nasza Ojczyzna da nam takie emerytury , że będzie nas wreszcie na to stać . Robótki na drutach nie są przecież dla fanów MM !! Co nie ??
  
Re: <Ula.B> Psycho-Dancing
PostWysłano: Niedziela, 14 Września 2008, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Z zupełnie innej beczki . . .
Dowiedziałam się ostatnio, że Maciek M wraz z zespołem Psychodancing nagrali nową płytę. Podobno premiera w najbliższym czasie. Czy ktoś coś o tym już wie ?
Pozdrowionka
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2008, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Z zupełnie innej beczki . . .
Dowiedziałam się ostatnio, że Maciek M wraz z zespołem Psychodancing nagrali nową płytę. Podobno premiera w najbliższym czasie. Czy ktoś coś o tym już wie ?
Pozdrowionka


Nagrali, nagrali, ale oczywiście trzeba będzie się jeszcze uzbroić w cierpliwość zanim w sklepie się ukaże - bo bardziej listopad niż październik. cool.gif
  
Re: <tnatalia> Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2008, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ewa kowalska
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7356
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




wczoraj rewelacyjny koncert w warszawie,warto było jechać z poznania....czekam na tę płytę
  
Re: <ewa kowalska> Psycho-Dancing
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2008, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Płyta podobno świetna , więc jest na co czekać . A jaki jest tajemniczy , jak zwykle , tytuł tej płyty dowiemy się pewnie przy zakupie . smile.gif Najważniejsza jest , w końcu , jej zawartość , bo są tam ponoć , m.in. , całkiem nowe utwory , nie grane dotąd na koncertach . No , sssuper !
  
Re: <Ula.B> Psycho-Dancing
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2008, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Uou - a skąd u Ciebie takie informacje ??
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Sobota, 20 Września 2008, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Black Widow :
Uou - a skąd u Ciebie takie informacje ??


Mam swoje sposoby uzyskiwania takich informacji , a ponieważ bardzo mnie one ucieszyły , nie widzę w tym nic zdrożnego , aby podzielić się tą radością z innymi . Pozostaje nam tylko czekać , ale czas szybko leci i wkrótce nasze uszka będą pieszczone cudownymi dźwiękami "Psychodancingu". Pozdrawiam wszystkich MMfanów .
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2008, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Udało mi się znaleźć dwóch panów z Psychodancing.
Fajnie jak można się czegoś więcej dowiedzieć o swoich idolach :)
http://www.myspace.com/grzegorz_stasiuk
http://www.myspace.com/pupatek

Pozdrawiam
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2008, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,93113,5956275,Maciej_Malenczuk_z_zes polem___Psychodancing__wygraj.html

http://www.vh1.pl/article/215210_A_moze_maly_Psychodancing.htm
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2008, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś już napisał że płyta jest GENIALNA? eusa_clap.gif cool.gif
ciary,ciary,ciary...
  
Re: <Krystynka> Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2008, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




...w dodatku dostana pod choinkę od dzieci za uzbierane przez nie pieniążki...dodatkowo zyskuje na wartości wink.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2009, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




haps :
...w dodatku dostana pod choinkę od dzieci za uzbierane przez nie pieniążki...dodatkowo zyskuje na wartości wink.gif

Nie wiem czy to do mnie jest pite, ale nie do końca się zgadza, albowiem nie od dzieci... wink.gif
  
Re: <Krystynka> Psycho-Dancing
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2009, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




MOJE dzieci dały mi płyte PSYCHODANCING na gwiazdkę, a kupiły ją za swoje uzbierane pieniażki. No.
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2009, 03:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Maleńczuk w poznańskim sądzie
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2009, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




prosto z sali sądowej i nie tylko shock.gif wink.gif
  
Re: <kachna> Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2009, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michciu3
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7358
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




http://teledyski.onet.pl/10173,4459459,teledyski.html - teledysk do 'Andromantyzmu'
  
Psycho-Dancing
PostWysłano: Niedziela, 08 Marca 2009, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Black Widow
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7034
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




13go - za kilka dni Psychodancing gra w Poznaniu. Może wybierzemy się jakąś ekipą :) Ja będę na pewno... :)
  
Re: <Black Widow> Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Marca 2009, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Też jadę z dwoma koleżankami. Marzyłby mi się pierwszy rząd, ale jeszcze wiekiem nie predystynuję wink.gif
Nikita - no chyba nie zawiedzieszszsz....
  
Psycho-Dancing
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010