Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> sklepy internetowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
sklepy internetowe
PostWysłano: Sobota, 08 Sierpnia 2009, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
notek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7438

[ Osobista Galeria ]

Witam! Chciałbym kupić jakiś komputer, taki koło 1800 zł. Stary mi padł... Podobno w necie można kupić trochę taniej. Polecacie jakieś strony? Myślałem, żeby kupić HP. Słyszałem ostatnio o jakieś podobno dobrej stronie, ale nie pamiętam, jaka to była. Coś z kompem w nazwie w każdym razie miała :P Poszperam w necie i jeśli znajdę to się odezwę znowu ;] Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam! ;)

Re: sklepy internetowe
PostWysłano: Niedziela, 09 Sierpnia 2009, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
notek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7438

[ Osobista Galeria ]

Trochę mi to zajęło, ale znalazłem :) To był 1komp.pl. Całkiem fajnie prezentuje się ta ich stronka i sprzęt mają też niezły. Szkoda tylko, że nikt mi na tym forum nic nie doradził... Liczę, że ktoś się w końcu odezwie :)

PostWysłano: Środa, 12 Sierpnia 2009, 01:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

Polecić mogę agito.pl, ram.net.pl oraz komputronik.pl

Re: <EDDY> sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 13 Sierpnia 2009, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

czemu ja wszedzie widze reklame ?

Re: <J@ger> sklepy internetowe
PostWysłano: Piątek, 14 Sierpnia 2009, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

A ja do tego mam wrażenie, ze im się wydaje, że się wycfanili wink.gif

PostWysłano: Piątek, 04 Grudnia 2009, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krokodyl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7453

[ Osobista Galeria ]

Czy ja wiem, jak ktoś pyta to można odpowiedzieć bez robienia niemiłych komentarzy. Też mam HP, bardzo się sprawdza. Jak chcesz tanio kupić, to zajrzyj na www.swiatlaptopow.pl. Mają dobry sprzęt i profesjonalny serwis, raz mi się zepsuło wejście do zasilania i bardzo sprawnie mi naprawili.

PostWysłano: Piątek, 11 Grudnia 2009, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hrum
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7470

[ Osobista Galeria ]

Nie wiem czemu uważaci to za reklame. Ktoś zadał pytanie więć ludzie odpowiadają. Wczoraj słuchałem w audycji radiowej w nocy, że tylko 3% sklepów internetowych jest bezpiecznych, tzn posiada zabezpieczenia która chronią nasze dane i numery kont. Trzeba sie dobrze zastanowić gdzie sie kupuje, żeby potem nie wyniknęły z tego jakieś złe konsekwencje. A co do tematu to ja sprzęt komputertowy kupuję w 1komp.pl Mogę wiec polecić i powiedzieć, że to sprawdzone. Pozdrawiam

PostWysłano: Poniedziałek, 14 Grudnia 2009, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

Hrum :
Nie wiem czemu uważaci to za reklame.

czemu ?
hmm jakby ci to powiedziec zebys zrozumial...
bo na 3 twoje posty, 2 dotycza pewnego sklepu internetowego ?
załosne ...

Re: <J@ger> sklepy internetowe
PostWysłano: Wtorek, 15 Grudnia 2009, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Żyć przecież trzeba, a przy niezbyt wysokich stawkach za post, trzeba też docenić, że Hrum jeden napisał całkiem społecznie. ;)

PostWysłano: Wtorek, 25 Maj 2010, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BloodyMery
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7497

[ Osobista Galeria ]

jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy to jakoś nie mam zaufania do internetowych sklepów, raz tylko odważyłam się kupić drukarkę na sklep.doktortusz.pl, wszystko przyszło na czas i do tej pory działa, także ten sklep polecam, ale laptopa to chyba jednak kupię w sklepie stacjonarnym ;)

PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2010, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alissa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7554

[ Osobista Galeria ]

Generalnie zakupy internetowe to fajna opcja, zaoszczędzasz czas i wszystko idzie łatwo. Najczęściej przez allegro, chociaż ostatnio przerzuciłam się na ---, mają spory asortyment i dobre ceny

Re: <Berger> sklepy internetowe
PostWysłano: Niedziela, 21 Listopada 2010, 02:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Tak z czystej ciekawości, ile osób się nabiera na tego typu kryptoreklamę?

Re: <Berger> sklepy internetowe
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2012, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Coffeenka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7746

[ Osobista Galeria ]

Ja swój komputer kupowałam w internetowym sklepie znanej na całym świecie marki, który ma także zwykłe sklepy stacjonarne. Nazwy nie podam ze względu na reklamę.

sklepy internetowe
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010