Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Serwus Janusz Radek:) Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 01:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




kanapka :
Ja niestety nie posiadam biletu doubt.gif
ale zastanawiam się, czy nie zajrzeć do Antraktu, na spotkanie z panem Januszem po recitalu....


powinnam dostać tytuł kretynki roku. o tym spotkaniu w antrakcie dowiedziałam się dokładnie po tym jak wróciłam z koncertu do domu - była 23 sad.gif sad.gif zly.gif zly.gif $^&%#&$%@ eusa_sick.gif


corso - byłeś na tym koncercie?
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




aps :
[..]






corso - byłeś na tym koncercie?


Niestety nie.
I bardzo tego żałuję...
Jak było?
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




corso :
[..]



Niestety nie.
I bardzo tego żałuję...
Jak było?


jak ktoś lubi janusza radka tak jak ja to odpowiedz moze byc tylko jedna wink.gif bylo super biggrin.gif teraz czekam na premiere plyty - najgorsze ze chodza mi po glowie te piosenki z wczoraj (zwlaszcza 'leć se sam') i nie mam jak sobie pomoc, bo nie mam jak ich posluchac... ehh :) ogolnie to zaskoczyles mnie tym ze go lubisz. myslalam ze to tylko kobiety sluchaja janusza radka a faceci chodza na koncerty kiedy ich kobiety zmuszaja :P
a propos lubiacych janusza kobiet - na koncercie byla mocna ekipa nastoletnich fanek. hormony buzowaly, laski sie darly, piszczaly, kwiczaly doslownie - szczerze mowiac przeszkadzalo mi to.

a janusz naprawde rapuje biggrin.gif cool.gif podobalo mi sie tez skrzyzowanie elvisa i krzysztofa krawczyka cool.gif on ma niezle kocie ruchy lol.gif i jeszcze baaaardzo podobalo mi sie jak w pewnym momencie robil "mrrrrrrr mrraauuuuu" drunken_smilie.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




aps :
[..]
a propos lubiacych janusza kobiet - na koncercie byla mocna ekipa nastoletnich fanek. hormony buzowaly, laski sie darly, piszczaly, kwiczaly doslownie - szczerze mowiac przeszkadzalo mi to.

a janusz naprawde rapuje biggrin.gif cool.gif podobalo mi sie tez skrzyzowanie elvisa i krzysztofa krawczyka cool.gif on ma niezle kocie ruchy lol.gif i jeszcze baaaardzo podobalo mi sie jak w pewnym momencie robil "mrrrrrrr mrraauuuuu" drunken_smilie.gif


Kurczę, mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję posłuchać tego recitalu.
Mówisz piszczące fanki...pamiętam jak kiedyś, bodajże po recitalu Serwus Madonna, Janusz wyszedł z teatru wyjściem ewakuacyjnym. Cały tłum fanek czekjących na Niego pod "aktorskimi" drzwiami rzucił się w Jego stronę z okrzykiem "On ucieka!!!"
Troszkę to było dziwne no ale taka jest cena sławy.... wink.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Piątek, 17 Lutego 2006, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




kanapka :
[..]



Kurczę, mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję posłuchać tego recitalu.
Mówisz piszczące fanki...pamiętam jak kiedyś, bodajże po recitalu Serwus Madonna, Janusz wyszedł z teatru wyjściem ewakuacyjnym. Cały tłum fanek czekjących na Niego pod "aktorskimi" drzwiami rzucił się w Jego stronę z okrzykiem "On ucieka!!!"
Troszkę to było dziwne no ale taka jest cena sławy.... wink.gif


też bym uciekała na jego miejscu wink.gif cool.gif

poza tym - napewno będziesz miała okazję posłuchać 'domu za miastem' jeszcze nie raz. sama zreszta wiesz, ze on tak szybko nie przestaje koncertowac z danym materialem - np. krolowa nocy nadal kroluje chocby w krakowskiej alchemii. (wstyd sie przyznac ale nie poszlam na to chociaz juz od roku nosze sie z zamiarem redface.gif ) ja bym w sumie chetnie jeszcze poszla na 'serwus madonna'. uwielbiam to jak staje na palcach przed mikrofonem... smile.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2006, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




27 lutego o 16, w Empiku w Katowicach, spotkanie z Januszem Radkiem biggrin.gif Ktoś się wybiera?
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Środa, 11 Października 2006, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




wybiera sie ktos na "la dolce nrd" do chorzowa?

kanapka? smile.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 14 Października 2006, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




aps :
wybiera sie ktos na "la dolce nrd" do chorzowa?

kanapka? smile.gif


Może być niezłe show i na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby je obejrzeć biggrin.gif Ty będziesz? smile.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Października 2006, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




kanapka :
[..]



Może być niezłe show i na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby je obejrzeć biggrin.gif Ty będziesz? smile.gif


no ja najprawdopodobniej bede :) to jest jakos 26 listopada i moja mama wlasnie jest w trakcie realizowania misji zalatwiania biletow na to cudo wink.gif lol.gif

pzdr i mam nadzieje do zobaczenia cool.gif
  
Re: <aps> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Listopada 2006, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




hej dziewczyny! Dlaczego ja tak późno zauważyłam ten temat? eusa_wall.gif
Uwielbiam Janusza, a ostatnio jeszcze bardziej zatopiłam się w Jego muzyce. Szkoda, że La dolce NRD jest akurat w tym miesiącu doubt.gif Nie mogę iść... sad.gif
  
Re: <IrishWn> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Listopada 2006, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dziewczyny ... ?
o cholera plec zmienilem ?
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 19 Listopada 2006, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Hihi. To chyba do koleżanek z U2 forum wink.gif Raduj się więc, boś płci nie zmienił ;P
Chociaż Janusz śpiewał bez skrępowania "ja jestem wamp"... wink.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Listopada 2006, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Hihi. To chyba do koleżanek z U2 forum wink.gif Raduj się więc, boś płci nie zmienił ;P
Chociaż Janusz śpiewał bez skrępowania "ja jestem wamp"... wink.gif


Dokładnie o to chodziło wink.gif (Jeszcze dokładniej: mówiłam do śląskich fanek, które wybierają się na "La dolce NRD") Dziękuję Ci Grusiu biggrin.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no przeca zartowalem

grusia :

Chociaż Janusz śpiewał bez skrępowania "ja jestem wamp"... [oczko]



ale przy okazji
czy bycie wampem ogranicza sie tylko do kobiet ?
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To już temat na inną rozmowę ;)

"Ja jestem wamp! Ja jestem wamp! Kobieta-zwierz!
Ja mężczyzn wabię, bawię się!" wink.gif
  
Re: <grusia> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 01 Marca 2007, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




A co tu tak cicho? wink.gif

Może rozruszam temat cool.gif

Od samego zainteresowanego wiem, że nowa płyta wyjdzie w maju (jeśli zdązą, bo na razie się nagrywa). Ma być utrzymana w klimatach recitalu "Dom za miastem" (czyli zapowiada się nieźle biggrin.gif ). A w grudniu ma wyjść dvd z "Domu za miastem" - umowa już podpisana, rozmowy trwają wink.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <IrishWn> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Piątek, 02 Marca 2007, 02:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




fajnie, dzieki za info
  
Re: <J@ger> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Piątek, 30 Marca 2007, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Nowa wiadomość wink.gif

W środę gadałam z Januszem i pytałam o dvd z "Domu za miastem" - będzie nagrywane we Wrocławiu smile.gif
  
Re: <IrishWn> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Piątek, 30 Marca 2007, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Łał, z "Januszem", jesteście na Ty ??
  
Re: <Wujek Zed> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 21 Kwietnia 2007, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie.. oczywiście, że nie. Zwracam się do Janusza Radka per Pan.
  
Serwus Janusz Radek:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010