Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> off-topic Idź do strony 1, 2, 3 ... , 253, 254, 255
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: off-topic
PostWysłano: Sobota, 29 Lipca 2006, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




no, to ja wprawdzie wyjezdzam o 22, ale nie wiem, czy potem bede miala czas ;pp

jade na Mazury. dwa tygodnie rejsu po naszych pieknych polskich jeziorach... tylko ja, moja zaloga, Kasia i Radek, spiewanie "I still haven't found" o polnocy na kei w Gizycku, wiatr w zaglach, szanty, szekle, bomy, foki, sznury i węzły... do zobaczenia z dwa tygodnie wink.gif jakby coś ciekawego się działo dajcie znac ;pp
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




evay :
no, to ja wprawdzie wyjezdzam o 22, ale nie wiem, czy potem bede miala czas ;pp

jade na Mazury. dwa tygodnie rejsu po naszych pieknych polskich jeziorach... tylko ja, moja zaloga, Kasia i Radek, spiewanie "I still haven't found" o polnocy na kei w Gizycku, wiatr w zaglach, szanty, szekle, bomy, foki, sznury i węzły... do zobaczenia z dwa tygodnie wink.gif jakby coś ciekawego się działo dajcie znac ;pp


A więc pewnie już jesteś:D Witamy w Naszych skromnych progach:D Zapraszam do Mrągowa, gdzie właśnie teraz jest Picnic Country i ludzie nie dają spać cool.gif biggrin.gif A co do Picnicu - warto oglądać, bo Daltonowie może się pokażą wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Właśnie skończyłam oglądać na Planete 'Taniec z bizonami'.
Ludzie, to było niesamowite! shock.gif Kilku facetów na koniach i ponad 1200 bizonów, pędzących przez prerie stanu Dakota. Naprawdę zapiera dech w piersiach shock.gif Kowboje po pięćdziesiątce [jak sądzę], wybierali ze stada młode bizony, które następnie już na farmie znakowali...
Ehh... Chciałabym kiedyś tego spróbować cool.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Koniki muszą Ci wystarczyc jak na razie wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Właśnie skończyłam oglądać na Planete 'Taniec z bizonami'.
Ludzie, to było niesamowite! shock.gif Kilku facetów na koniach i ponad 1200 bizonów, pędzących przez prerie stanu Dakota. Naprawdę zapiera dech w piersiach shock.gif Kowboje po pięćdziesiątce [jak sądzę], wybierali ze stada młode bizony, które następnie już na farmie znakowali...
Ehh... Chciałabym kiedyś tego spróbować cool.gif


Bizony musiały być zachwycone. Konie zresztą też. doubt.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




adamello :
[..]



Bizony musiały być zachwycone. Konie zresztą też. doubt.gif


Adamie to nie tak.
To był teren parku narodowego, gdzie z przyczyn zmniejszania się ilości pokarmu poprostu muszą regulować ilość bizonów, wybierać ze stada buhaje, które następnie sprzedają na licytacji.
A konie? Nie są 'surowe', wzięte od gospodarza i heja! Trening takiego konia trwa bardzo długo - niewprawny wierzchowiec na widok pędzącej masy bizonów poprostu spanikowałby i dał dyla w drugą stronę. Wszystko musi odbywać się bez szkody dla zwierząt, wierz mi. :)
I pamiętaj, że prawdziwy kowboj najpierw kocha swoją strzelbę, potem konia! W przypadku tamtych ludzi koń wysuwa się na pierwszą pozycję :)
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
[..]



Adamie to nie tak.
To był teren parku narodowego, gdzie z przyczyn zmniejszania się ilości pokarmu poprostu muszą regulować ilość bizonów, wybierać ze stada buhaje, które następnie sprzedają na licytacji.
A konie? Nie są 'surowe', wzięte od gospodarza i heja! Trening takiego konia trwa bardzo długo - niewprawny wierzchowiec na widok pędzącej masy bizonów poprostu spanikowałby i dał dyla w drugą stronę. Wszystko musi odbywać się bez szkody dla zwierząt, wierz mi. :)
I pamiętaj, że prawdziwy kowboj najpierw kocha swoją strzelbę, potem konia! W przypadku tamtych ludzi koń wysuwa się na pierwszą pozycję :)


Po prostu uważam, że na obecnym etapie rozwoju cywilizacyjnego moglibyśmy już zwierzętom dać święty spokój. Ja nie życzyłbym sobie, żeby ktoś mi kazał biegać, a tym bardziej, żeby na mnie siedział. Dlatego też daleki jestem od zachwytu nad jazdą konną.
  
Re: off-topic
PostWysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ja do dzisija nie wiem co jest takiego zachwycajacego w jezdzie na koniu(chodzi o zwierze zeby nie bylo;p)
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Rozumiem Cię Adamie i szanuję Twoją opinię [choć jako zapalonemu jeźdzcowi trudno mi się z Tobą zgodzić ;) ], ale zapewniam - rekreacyjna jazda konna odbywa się bez szkody dla konia, nie pogarsza to jego kondycji ani psychicznej, ani fizycznej [mówię tutaj o MĄDRYM użytkowaniu, zgoła innym od modelu, jaki panuje we wielu stajniach rekreacyjnych!]
Najbardziej zabójcze dla koni są wyścigi, gdzie konie ujeżdza się zbyt młode, a po kilku sezonach najczęsciej trafiają na rzeź. Znam klacz, piękna folblutka po wyścigach - wygląda strasznie, mimo iż już od kilku lat stoi w stajni, gdzie ma doskonałe warunki. Nikt na niej nie jeździ, bo to ponad jej siły. Dlatego jestem przeciwniczką wyścigów, jak i WKKW.
Człowiek od tysięcy lat wykorzystywał konie do różnych celów, teraz mamy ten komfort, że koń stał się dla nas zwierzęciem, które dostarcza nam chwil relaksu i autentycznej radości.
I to jest piękne! Jeżeli o mnie chodzi, to kocham bardzo te konie, z którymi mam kontakt codziennie. To cudowne, mądre istoty z charakterkiem wink.gif
Co do westernu - wziął się z zabaw amerykańskich farmerów, którzy po pracy w polu urządzali na swoich podwórkach mini zawody. I w takiej formie trwa do dziś. I również mogę tutaj zapewnić, że właściwy trening, właściwe używanie pomocy i ekspolatowanie konia nie wyrządzają mu szkody. Mówię cały czas o profesjonalnym podejściu do konia, a nie o postawie: 'bat-łyda-heja w teren!', choć tacy też się zdarzają doubt.gif
Mam ten komfort, że jeżdzę w naprawdę małej stajni, gdzie spokojnie mogę się skupić na doskonaleniu moich umiejętności, a z właścicielami mam tak dobry kontakt, że jestem tam codziennie i nie ma problemów, kiedy chcę wziąć konia w teren i jeździć.

No... To tyle wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Rozumiem Cię Adamie i szanuję Twoją opinię [choć jako zapalonemu jeźdzcowi trudno mi się z Tobą zgodzić ;) ], ale zapewniam - rekreacyjna jazda konna odbywa się bez szkody dla konia, nie pogarsza to jego kondycji ani psychicznej, ani fizycznej [mówię tutaj o MĄDRYM użytkowaniu, zgoła innym od modelu, jaki panuje we wielu stajniach rekreacyjnych!]wink.gif


Do głowy by mi nie przyszło posądzać Cię o niewłaściwe traktowanie zwierząt. Z pewnością Ty i Twoi znajomi dbacie o konie. Ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że zwierzętom należy w maksymalnym możliwym zakresie dać spokój, zamiast używać ich do rozrywek.
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




smile.gif
Najbardziej lubię moment, kiedy wchodzę do stajni, a wszystkie głowy witają mnie rżeniem, po czym zaczyna się tradycyjny rytuał: pierwsza klaczka obszukuje mi ręce, kieszenie, szukając marchewki albo jabłka... Jeśli nic nie znajduje, to odpycha mnie pyskiem i odwraca się tyłem lol.gif Reszta też już nie jest taka zainteresowana lol.gif
Lubię z nimi przebywać, nawet nie muszę na nich jeździć - samo obcowanie z nimi jest za każdym razem przeżyciem, choć znam je nie od dziś. Chociaż taki galop przez pole, gdzie wiatr rozwiewa nam grzywy... [tzn. mnie rozwiewa włosy, odrzuca kapelusz na plecy i wyciska łzy z oczu...]... Byle do jesieni - teraz konie mają przerwę przez zmasowany atak różnych gryzących owadów i stoją beztrosko w stajni, przybierajac na wadze wink.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="Conr4d"]http://www.allegro.pl/item118097147_koszulka_polo_vert igo_.html

Cytat:
Przedmiotem tej aukcji jest koszulka polo młodzieżowej polskiej firmy VERTIGO.

Kto by się spodziewał :D Sam kupiłem z ciekawości zobaczymy co z tego będzie :)[/quote]

Wystawialam kiedys fakture na polska firme Vertigo... :))
i ogarnela mnie taka ciekawosc, ze musialam sie zapytac, czy nazwa firmy jest w jakikolwiek sposob zwiazana z U2, koncertem w Chorzowie i ich ostatnia trasa Vertigo Tour (firma zarejestrowana w 2005 roku). Mily i przystojny pan niestety jedynie ujawnil swoje zaskoczenie i tajemniczy usmiech. Uzyskalam odpowiedz przeczaca. Pozostalo we mnie po tym jakis niedosyt odpowiedzi. Nasunela mi sie mysl, ze mogli zapozyczyc slowo, ktore bylo w zeszlym roku bardzo popularne i chwytliwe, a patrzac na te koszulki mozna byloby stwierdzic, ze Vertigo powinno byc znakiem handlowym U2 zwiazanym z trasa Vertigo. Niemalo jest przykladow, kiedy to probowano korzystac finansowo z popularnosci U2 (nie mam na mysli stylistki U2, ktora rzekomo nakradla ciuchy Bono).

- Karolina
  
Re: <Caroli> off-topic
PostWysłano: Wtorek, 01 Sierpnia 2006, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




http://www.langeneggers.ch/Songs/und_wenn.htm

Jak mi ktoś to przetłumaczy (nie, nie jak Mann czy Beksiński, tylko żeby wiadomo było o czym to i jaki ma sens) stawiam przy najbliższej okazji (zlot, jak będe w jakimś mieście, whatever) duże piwo (albo co innego, wedle życzenia).

I oczywiście bardzo podziękuję i będę bardzo wdzięczny:)
  
Re: off-topic
PostWysłano: Wtorek, 01 Sierpnia 2006, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




acr :
http://www.langeneggers.ch/Songs/und_wenn.htm

Jak mi ktoś to przetłumaczy (nie, nie jak Mann czy Beksiński, tylko żeby wiadomo było o czym to i jaki ma sens) stawiam przy najbliższej okazji (zlot, jak będe w jakimś mieście, whatever) duże piwo (albo co innego, wedle życzenia).

I oczywiście bardzo podziękuję i będę bardzo wdzięczny:)
o to po dojczlandowsku...to ja ci moge to przetlumaczyc....
  
Re: off-topic
PostWysłano: Wtorek, 01 Sierpnia 2006, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
[..]
o to po dojczlandowsku...to ja ci moge to przetlumaczyc....


Wymiatasz Velvetova. Jesteś debeściak. Swoj źą p'prostu.
Dziękuję:)
  
Re: off-topic
PostWysłano: Wtorek, 01 Sierpnia 2006, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




oho komuś odbiło w jagodach
http://img281.imageshack.us/my.php?image=foteczkiwakacyjne024tf7.jpg
  
Re: off-topic
PostWysłano: Wtorek, 01 Sierpnia 2006, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
oho komuś odbiło w jagodach
http://img281.imageshack.us/my.php?image=foteczkiwakacyjne024tf7.jpg


No tak, a co jeśli lisek zostawił zarazki??? Czy w tym roku nie zostawiają? Bo nie wiem, co modne w tym sezonie z zagrożeń.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <adamello> off-topic
PostWysłano: Środa, 02 Sierpnia 2006, 02:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




jutuleksja i inna jutufobia... ale najgroźniejsza jest jutumania... :O
  
Re: off-topic
PostWysłano: Środa, 02 Sierpnia 2006, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




adamello :
[..]



No tak, a co jeśli lisek zostawił zarazki??? Czy w tym roku nie zostawiają? Bo nie wiem, co modne w tym sezonie z zagrożeń.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


nie wiem zjadłam tych jagód naprawdę dużooooo(i prawie nic mi nie było wink.gif ). w tym roku popularne są żmije, ponoć uwielbiają przesiadywać w krzakach jagód, a ja nawet bez butów sobie pomykałam lol.gif
  
Re: off-topic
PostWysłano: Środa, 02 Sierpnia 2006, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




no wlasnie Bombel! pochwal sie jak bylo w Ustroniu :)
  
off-topic
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 254 z 255  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010