Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Evanescence Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Evanescence
PostWysłano: Czwartek, 23 Października 2003, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
W porównaniu z tym Evanescence jest ciężkie.



A jeśli za punkt odniesienia weźmiemy disco polo to Stachursky będzie diablo hardcorowy :/ . To że Ci się to podoba... cóż ---> GU(S)T. Ale trafia mnie jak widzę kogoś piszącego, że Evanescence jest ciężkie. BO NIE JEST!!! Grr... ale dobra. Nie ważne. EOT

P.S.

Dopiszesz się jeszcze Tirinti? :>
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Linkin Park pomieszane z Within Temptation.
Irytuje mnie.

(generalnie strasznie anty na tym forum jestem cool.gif )
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Bardzo mi się podoba Call Me When You're Sober. Extra piosenka. Wpadła miu do ucha i nie chce wyjść przez 2 dni
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




No złe nie jest ale żeby jakieś wybitne było to nie powiem, od bidy da sie posłuchac wink.gif
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Dzięki kochana:P
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A mnie dziś do uszka wpadł utworek o tytule "Lies".
Generalnie za tym zespołem nie przepadam, nie podoba mi się pewna maniera w śpiewie wokalistki. Szczególnie się ona "ujawnia" w "przejmujących" momentach piosenek. Takie jakby "zatkanie", śpiewanie przez nos, notoryczny "katar"... wink.gif Drażni mnie to, gdyż czekam na całkowite wydobycie głosu z krtani tej pani, a tu takie coś ;P
  
Re: Evanescence
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




iloveBono :
Dzięki kochana:P


To byla moja własna subiektywna opinia cool.gif
Nie ma co się czarować wybitni nie sa wink.gif
  
Re: <Kadir> Evanescence
PostWysłano: Niedziela, 08 Października 2006, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Nowa płyta jest dużo lepsza od pierwszej, choć na singiel wybrali akurat najsłabszy kawałek. Słychać, że zespół się rozwija, w kierunku bardziej mrocznej muzyki, słychać też nowe inspiracje ( np. The Gathering ). Jest ok.
  
Evanescence
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010