Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Koncerty solowe MM Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 28 Maj 2008, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




http://hh.tivi.pl/16690,ogladaj_wideo,malenczuk_na_urodziny.html

Ale fajnie jakby MM wystąpił w "Gwiazdy tańczą na lodzie" wink.gif
Co nie? biggrin.gif
  
Re: <Rafaldinho> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Czwartek, 29 Maj 2008, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




210 cm długości jego cieńkości, hłi, hłi. A może w " Tańcu z gwiazdami"? Wtedy prawie 2m :)) Kamera by objęła?
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2008, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rafaldinho
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6850
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




MM w koncercie "Maj niezależnych" - "Skok wzwyż" :
http://pl.youtube.com/watch?v=NSCGi-jAbbo
i jeszcze 1 perełka :), wiecie może co to za piosenka? : http://mijamysie.blogspot.com/2008/05/franz-pudel-malenczuk-2004.html

a co do "maja niezależnych" TVP2 puściła tylko 1 piosenka, a MM śpiewał aż 3, może się coś niedługo na forum pojawi do pobrania wink.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2008, 08:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Rafaldinho :
MM w koncercie "Maj niezależnych" - "Skok wzwyż" :
http://pl.youtube.com/watch?v=NSCGi-jAbbo


Wysocki w wykonaniu MM - świetny. eusa_clap.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2008, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]






pomnik1
pomnik2
pomnik3
pomnik4
  
Re: <kachna> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Piątek, 13 Czerwca 2008, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Sosnowiec (skromne uzupełnienie Kachny wink.gif hehe):
hmmm... niech no sobie przypomne co tam było zagrane: "Raskolnikow", "Mirek Jankowski", "Pan Maleńczuk", "Syf", "Praca na saksach", "Kaczory", "Dobrze że jest jutro", "Adam", "Arkadiusz",... (nie pamiętam co jeszcze... eusa_eh.gif ).
Kto chciał to i autograf dostał za "kulisami".


P.S. ale i tak najlepsze były chodzące worki... hehe cool.gif biggrin.gif

P.S. Bonus: Szpital
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2008, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




On ma koszulkę z logo HT! Pewnie pod wymiar uszył...Ciekaw jestem, czy przypadkiem "mynago" i cała jego świta nie zechciała by jej wprowadzić w komercyjny obieg...
  
Re: <Lucekk> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 15 Czerwca 2008, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Ta koszulka, to pomysł,dzieło i prezent od pewnego sympatycznego fana, który jest też uczestnikiem tego forum.
Ja też taką dostałam,tyle,że fason mojej,troszeczkę odbiega od Miszczuniowej wersji. wink.gif
  
Re: <Julita> Koncerty solowe MM
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2008, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




O cholera, to mnie zaskoczyłaś! A czy ten przesympatyczny fan, mógłby taką i dla mnie wykonać?? Oczywiście nie za free...
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2008, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kudeu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5443
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Czuję, że o mnie mowa... wink.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Sobota, 21 Czerwca 2008, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Pytałam w kilku pracowniach wykonujących nadruki na koszulkach czy mogą zrobić z logo HT. Ze zdziwieniem przecząco kiwali głowami, śmiem podejrzewać że nie wiedzieli o kogo chodzi. sad.gif
A tu okazuje się że nasz znajomy...:)
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2008, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Parę dni temu w Gliwicach było nieźle na koncertcie. Pogoda dopisywała. Ludzie tworząc na placu półkole wsłuchiwali się w muzykę. Zresztą sam Maciej mówił, że czuł się tak jakby powrócił do gry na ulicy oraz że nie pozostaje mu nic innego jak otworzyć futerał i zbierać kasę... biggrin.gif. Grał dobrze ponad godzinę. W repertuarze znalazły się takie piosenki jak: Mirek Jankowski, Raskolikow, Dobrze że jest jutro, Praca na saksach, Krzysio, Arkadiusz, Kaczory, Człowiek z wiekiem do trumny,itd. Do repertuaru z działu "piosenek o miłości" dołączył również Edek Leszczyk cool.gif. Z jakże świetną konweransjerką. Ubawiłam się tamtego wieczoru. Publika również zadowolona. MM również dopisywał humor, bo wykonał "Tango libido" i "Kwas" (pierwsza z piosenek wykonana na bis). Przy okazji "Kaczorów" nie obyło się oczywiście bez tekstów typu: "Gratuluję Państwu wyboru" wink.gif . Było OK :)

P.S. zdjęć tym razem nie mam - z przyczyn ode mnie niezależnych... po prostu miałam ręce zajęte czymś innym tongue.gif HAHA :] zresztą Kachna jak zwykle zadbała o to, by nie zabrakło zdjęć eusa_clap.gif
  
koncert w Częstochowie 11.10.08
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2008, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
superhuman
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5387
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




No...ja rozumiem, że koncert w filharmonii(?) jest MOCNO nietrafionym pomysłem, o tyle sam koncert był lekkim dramatem. Znając M.M. trzeba pamiętać, że średnio się czuje wśród publiczności o średniej wieku 50 ale takiego koncertu nie pamiętam. Uwielbiam twórczość M.M. i wszystko z nim związane od wielu lat, natomiast Maciej nieco 'odczepił' ten koncert...Wyszedł, zagrali, zszedł ze sceny, nawet się nie starał zbudować dobrej atmosfery. Aczkolwiek numery w aranżacji Pocket Bandu - Genialne! Widać nie pozostało mi nic innego, jak tylko czekać na koncert w krakowskiej Alchemii albo na podobny, bo dla mnie tam M.M. rzeczywiście jest sobą. Pomijam częstochowską publiczność, która przez większość wystepu się nudziła i kręciła w oczekiwaniu na Tango libido i Gdzie są przyjaciele moi...:)
Żeby nie było, sam jestem z Czewy ale pamiętam dwa koncerty Mistrza, które były genialne, jednak były to koncert w klubach pośród młodej publiki:)
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2008, 07:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manofknives
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7364
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




witam forumowiczow, czytam to forum od dawna bo fanem malenczuka, a w szczegolnosci jego wcielenia w homo twist jestem od jakichs 6 lat.

moim zdaniem sam koncert wcale nie byl zly, chociaz rzeczywiscie do najlepszych tez go zaliczyc nie mozna ;) ale dobre momenty byly - czlowiek z wiekiem do trumny, mirek jankowski, krzysio...
co do publicznosci to byla ona strasznie 'slaba' - po zakonczonym koncercie zamiast domagac sie bisa, dziadki zerwaly sie z miejsc i polecialy, bo pewnie do wnuczkow im sie spieszylo ;p

przydarzyla mi sie jeszcze ciekawa sytuacja - wzialem matematyka do podpisania bo pomyslalem ze moze sie uda, i tak sie zlozylo ze spotkalem malenczuka w holu glownym, podszedlem, wzial moja plyte i juz mial podpisywac, jednak obrocil sie i zobaczyl ile ludzi wchodzi juz do srodka, wiec oddal mi plyte, powiedzial ze 'pozniej, pozniej' i uciekl... ;p

...i tak sie nie wywinie na ht w hard rock cafe ;p

pozdr
  
ten sam koncert
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2008, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
superhuman
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5387
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Fakt, że dziadki uciekały:)

Ja chyba się wybiorę we wtorek na HT do alchemii, musze zatrzeć wrażenie tej sobotniej radości...Pozdrowienia
  
koncert w zg
PostWysłano: Niedziela, 22 Marca 2009, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poison_girl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7342
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




w jednym z zielonogórskich sklepów płytowych znalazłam informację,której nie ma na stronie oficjalnej MM że w kwietniu zawita on do zielonogórskiej filharmonii biggrin.gif niestety jak to koncerty w filharmonii ceny biletów 60/80 zł. doubt.gif
  
PostWysłano: Środa, 02 Lutego 2011, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Czy wiadomo już gdzie konkretnie MM zagra w Bielsku-Białej? Może ktoś tu jeszcze zagląda, np. Kachna smile.gif i odpowie na moje pytanie. Pozdrówki.
  
Koncerty solowe MM
PostWysłano: Niedziela, 12 Czerwca 2011, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Koncert w Bielsku-Białej niesamowity. Dawno się tak świetnie nie bawiłam. Były utwory stare, nowe, covery i piosenki dla mamy. Genialne i niezapomniane wykonanie, kolejne zresztą, "Jestem sam" i "Twarze przy barze". Ale szczerze muszę napisać, że MM z całą pewnością wygrałby "Taniec z gwiazdami", albo nawet "You can dance". Murowany wyjazd do New Yorku! wink.gif Pozdrawiam fanów, którzy mimo wszystko tu zaglądają. Hej !
  
Na dobre i na złe.
PostWysłano: Wtorek, 21 Lutego 2012, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Ale się Maleńczuk nagrał w tym serialu. Wstał spod motoru, przeszedł przeszedł parę kroków i tyleśmy go widzieli. eusa_sick.gif
  
Re: Koncerty solowe MM
PostWysłano: Wtorek, 02 Maj 2017, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
creee
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7991
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




byłam już parę razy. zawsze jest rewelacyjnie
  
Koncerty solowe MM
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 28 z 28  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010