Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2016, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
annadekiel
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7958

[ Osobista Galeria ]

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowa.

Od dawna noszę się z zamysłem przejścia na wegetarianizm lub przynajmniej spróbowania. Czy możecie mi polecić jakieś pierwsze kroki? na co zwrócić szczególną uwagę, co robić a czego absolutnie nie wolno robić.

Z góry dzięki.

Re: <annadekiel> Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2016, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

Pierwszym krokiem jest sobie jego odpuszczenie. To bzdura o podłożu ideowym. Nawet szympansy polują na mniejsze małpy coby zbilansować dietę:)

Re: Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
PostWysłano: Piątek, 23 Listopada 2018, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gracja
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #8073

[ Osobista Galeria ]

Ja po prostu od dziecka nie lubiłam mięsa. Odsuwałam je z talerza, z kanapek zdejmowałam wędliny. Także nie był to wybór na zasadzie decyzji na siłę, tylko po prostu...jem to co lubię:)

Wegetarianizm trzeba sobie wytłumaczyć
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010