Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <q0q0q0> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Października 2019, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

Jestem zatwardziałym ateistą i antyklerykałem, nota bene moim najlepszym przyjacielem jest katolik przedsoborowy. Zapraszam na oddział onkologii. Wygłoś tam swoje brednie. NIe szanujesz cudzych poglądów tudzież wierzeń, znaczy że nie szanujesz ludzi.

Re: pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Wtorek, 22 Października 2019, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

Kolego Marek D. - ale do kogo ty wygłaszasz te żale? Ja też nie byłem w 1974 na tym przedstawieniu, ale wystarczy przeczytać opis w wikipedii; streściłem to najkrócej jak się da. Ale jeśli Modest chce mogę to dokładniej wyłusćić jak to widzę. To co Marek powiedziałeś: ktoś ma złe zamiary i złe intencje i za wszelką cenę chce innym dowalić; ale nie robi tego wprost tylko 'ubiera' to w szaty sztuki. Punktem wyjścia do takich przedstawień jest nienawiść. Dobrze jest mieć wroga bo wtedy 'sztuka' nabiera wiatru w żagle. A słowa Modesta że mi odpierdala traktuję jak komplement bo ja tym gównem się nie podjarałem.

PostWysłano: Sobota, 26 Października 2019, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adrriasz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #8098

[ Osobista Galeria ]

hejka

PostWysłano: Poniedziałek, 28 Października 2019, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andriuwer
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #8100

[ Osobista Galeria ]

hejka

Re: <q0q0q0> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Czwartek, 31 Października 2019, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

Jak na mój gust to przywaliłeś personalnie.A jak się odwołujesz do jakiegoś cytatu należy podać źródło. Wtedy nie ma nieporozumień. A a i tak uważam że pewnych kwestiach nie należy przesadzać z wulgaryzmem.

PostWysłano: Poniedziałek, 11 Listopada 2019, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aroncwen
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #8111

[ Osobista Galeria ]

hejka

Re: <aroncwen> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Środa, 13 Listopada 2019, 02:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

hejka

pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 39 z 39  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010