Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> aborcja Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: aborcja
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Wdług Teologów płód to zalążek człowieka, a więc jest człowiekiem.
I popiram przedmówczynię ze stwierdzeniem porównującym aborcję do morderstwa.
  
Re: aborcja
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pudel_W-wo :
Wdług Teologów płód to zalążek człowieka, a więc jest człowiekiem.


Nie mieszajmy do tego religii. Nie trzeba być teologiem, żeby to wiedzieć. Nie trzeba być też wierzącym.
  
Re: aborcja
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tygrysek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2623
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Część lekarzy popiera aborcje poniewrz są to durze pieniadze!Nie okłamujmy sie wiekszości chodzi o mamone a na aborcji mozna nieźle zarobić! A tych co się podpisują pod tego typu morderstwem powinni pozbawić zawodu tak odpowiedzialnego i potrzebnego!!
  
Re: aborcja
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Mogę się zgodzić z moim przedmówcą, owszem ci ludzie(nie wiem czy można ich tak w ogóle nazwać), którzy mordują innych ludzi(nie owijajmy w bawełnę tak się to powinno nazywać) czyli podejmują się aborcji kuszeni są przez pieniądze. Ale zaraz powstaje pytanie, więc co to za ludzie? Przyzwyczaiłam się do okropnego obrazu człowieka zachłannego, dla którego najważniejszy jest pieniądz, ale takie coś musi być jakimś wynaturzeniem, bo są ludzie skąpi i pazerni na wszystko co świeci i błyszczy, ale tamci to zwykli mordercy i jeśli kogoś tym uraziłam to niech lepiej poważnie zastanowi się na swoim postępowaniem i to zaraz. Jakaś kobieta tu twierdzi, że miała do tego prawo i krzyczy abyśmy wszyscy byli ludźmi tolerancyjnymi, ale tu nie o to kurczę chodzi. Kiedy młode dziewczyny opowiadają bez uczuć o tym, że zabiły własne dziecko zaczynam odczuwać poważny lęk, przed tym co jeszcze przyniesie nam dzień jutrzejszy, boję się żebyśmy nie zatracili wszystkich ludzkich uczuć i pobudek. Według mnie tolerancja nie wiele ma do tego, wymieniono tutaj żeby nie opluwać homoseksualistów, ale ja się pytam co to ma do rzeczy? Przecież między odmiennością ludzkich potrzeb seksualnych a spokojnym opowiadaniem o zwykłym mordzie jest "mała" różnica. Bo jeśli się mylę to już koniec jest bliski wink.gif Komuś się tu chyba pojęcia mylą i to ostro.
  
Re: aborcja
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Może takie podejście ludzi do aborcji jest spowodowane czynnikami typu:
1. O aborcji coraz częściej się mówi i coraz mniej uczyć budzą takie rozmowy.
2. Rodzice rozpuszczają swoje pociechy.
3. Rodzice okazują małe zainteresowanie czynami swojego dziecka( tu najczęściej tłumaczą się pracą).
4. Towarzystwo w jakim obraca się dana osoba.

A co do postu związanego z teologami to napisałem go gdyż to oni jako pierwsi ustanowili od którego momentu płód staje się człowiekiem( i to chyba od 2 tygodnia).
  
Re: aborcja
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




czy temat jest juz\zamkniety?
  
Re: <little_wild_girl> potomstwo czy samolubny gen ?
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




jesli ktos sie decyduje na aborcje to i tak to zrobi, nawet jesli jest to nielegalne. bez wzgledu na to jak bedzie kiedys, uwazam ze kazdej kobiecie powiino pokazac sie film jaki nakrecono w stanach - filmowany byl sam zabieg, na monitorze poakzane jest jak tosie odbywa, ze szczegolami, nie wylaczajac wyrywania raczek i miazdżenia glowki. mysle ze spory procent kobiet jednak sie rozmysli. powiem wam jednao - w liceum mialam strasznie rozbrykana klase. poza ta jedną chwilą kiedy ogladalismy ten film, nie pamietam zeby kiedykolwiek na lekcji byli cicho. a w wiekszosci byla to meska klasa
  
Re: <Pudel_W-wo> aborcja
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Pudel, człowiek nie staje się człowiekiem od drugiedo tygodnia po zapłodnieniu, ale od samego momentu zapłodnienia. zauważ jak prawo formułuje pojęcie osoby cywilnej - nie od momentu urodzenia ale wlasnie zaplodnienia.
  
aborcja
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010