Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak zarobić aby się nie narobić ?????? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kowal> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Egoista??? biggrin.gif

A swoja droga Kaziu, to ja uwielbiam wchodzic do drogich sklepow ubrany niedbale i obserwowac reakcje obslugi, szczegolnie kiedy przychodzi do placenia crazy.gif
  
Re: <ulan> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Też to lubię. Sam jednak nie spotkałem się z odmową obsłużenia w ,,drogim" sklepie. A słyszałem, że osoby ,,zwyczajnie" ubrane już się w takich sklepach z taką odmową spotykały...
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No mnie to sie chyba boja, ale Ty????? lol.gif . Ostatnio bylismy z Markiem u jubilera na Florianskiej, dziewczyny z obslugi nie wygladaly na ucieszone ta wizyta, ale nie spotkalo nas nawet zle slowo lol.gif
  
Re: <ulan> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mnie się pewnie nie boją, ale mój starszy wiek, pobrużdżone czoło i siwiejąca skroń najwidoczniej budzi zaufanie! lol.gif
  
Re: <Berger> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Niby tak lol.gif , ale wytarty i wyplowialy hydro-tex i wielki bicykl przed sklepem burza to zaufanie eusa_clap.gif
  
Re: <ulan> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Teraz bicykl mniejszy. Nie rzuca się już tak w oczy. A póki jesień złota, zamiast wytartego hydrotexu, noszę gustowny polarek. lol.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Z tego co zrozumiałam, panowie chodzą do drogich sklepów, denerwują ekspedientki po to by kupić gustwony polarek ?
A tak na prawdę, to czy nie najważniejsze jest w życiu dobre samopoczucie, wspaniała rodzina i przyjaciele - to jest najdroższe co można w życiu osiągnąć, to jest bezcenne, tego się nie kupi, to możemy zdobyć poprzez własną osobowość.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z podsumowaniem Kazi.
Nie sądzę natomiast, żebym w sklepach z polarkami denerwował ekspedientki. Tam wyglądam raczej jak klient, któremu polarek nieco się zużył i chce kupić nowy. Mam taką nadzieję przynajmniej. cool.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
....
Nie sądzę ..., żebym w sklepach ...denerwował ekspedientki. Tam wyglądam raczej jak klient, .... Mam taką nadzieję przynajmniej. cool.gif

To bardzo dobrze, widzisz po tej drugiej stronie lady też są ludzie i nie zawsze ich stać na to co muszą sprzedawać, to czasami upokaża, a jak jeszcze klient jest przemadrzały to zupełnie można wyjść z siebie.
Dlatego cokolwiek by się w życiu nie robiło, należy pamiętać o tej drugiej stronie, albo tak zaprezentować swoje zachowanie, żeby rozbawić a nie upokorzyć. Uwierz mi, nie każdy to potrafi. A w szczególności nie potrafią ci, którzy kiedyś nie mieli, teraz mają i chcą żeby za to właśnie ich podziwiano, tacy najczęściej tracą osobowość i własną wartość o ile ją kiedykolwiek posiadali.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tylko zauwaz ze obsluga z takich sklepow najczesciej pisze cie tak jak cie widzi doubt.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Berger :
....
Nie sądzę ..., żebym w sklepach ...denerwował ekspedientki. Tam wyglądam raczej jak klient, .... Mam taką nadzieję przynajmniej. cool.gif
A w szczególności nie potrafią ci, którzy kiedyś nie mieli, teraz mają.

Ja jestem raczej z tych, co kiedyś mieli, a teraz nie mają. lol.gif
I ciężko się przestawić, oj, ciężko. sad.gif
  
Re: <ulan> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiem, nie zmieni się mentalności, ale czasami personel jest odpowiednio przeszkolony - zresztą coraz częściej - i wtedy wiedzą w czym rzecz i jak handlować swoim towarem. Czasami sie wychodzi z takiego sklepu zupełnie z inną rzeczą niż miało się zamiar. I czego by tu nie dotknąć, to zawsze wszystko zależy od osobowości i ludzi, a nie od forsy - wiem upieram się, ale znam tyle "nadzianych" bałwanów", że ręce opadają.
  
Jak zarobić aby się nie narobić ??????
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinkurozcieńczalnik uniwersalny
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010