Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Czy chodzimy do kina? Idź do strony 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak często chodzisz do kina ?
Raz na tydzień lub częściej
5%
 5%  [2]
Raz na dwa tygodnie
15%
 15%  [6]
Raz na miesiąc
25%
 25%  [10]
Raz na trzy miesiące
23%
 23%  [9]
Raz na pół roku
30%
 30%  [12]
Wszystkich Głosów : 39

Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Kwidzyn jako miasto jest takiej samej wielkości, co położony 45 km od niego Malbork.



chyba Malbork jest troche wiekszy od naszego Kwidzynka doubt.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Kwidzyn jako miasto jest takiej samej wielkości, co położony 45 km od niego Malbork.



chyba Malbork jest troche wiekszy od naszego Kwidzynka doubt.gif
  
Re: <grusia> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Za to sam zamek w Malborku od zamku kwidzyńskiego chyba trochę większy? wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 03 Września 2005, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




ALICE :
chyba Malbork jest troche wiekszy od naszego Kwidzynka doubt.gif


Nie.
Zamek natomiast owszem, od naszego większy.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Mieszkam w Ok.25 Tysiecznym Miasteczku i Zeby Zebrac 5 Osób To Nie raz Jest Wielki Problem!!Nie raz Nie Dwa Razy Byłem Po Prostu sam Pod Kinem !Jak Graja Mega Hit Rozreklamuja Go Transparentami To Ktos Przyjdzie!!Ale Jesli Film Jest Ambitny a Mało Popularny To Juz Nikt Nie Przyjdzie!!A Ostatnio To Juz zauwazyłem Ze Nawet na Te Popularne Produkcje Nikt Chodzi !!!(Na Nowym Batmanie Było z 10 - 12 Osób Na Mr & Mrs. Smith To Samo)Nie mam Pojecia co Ludzie Robia!!! Przeciez Kino Jest Fantastyczne!!!!!
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kino jest świetne, ale sama też bym nie poszła na takie "wielkie produkcje" jak Batman czy Ci Smithowie. Mnie ciągnie jakoś właśnie do tych ambitniejszych filmów. Raz miałam pójść z kolegą na "W stronę morza", ale ostatecznie nie wyszło, bo byłam trochę wczęsniej z nim na jakimś japońskim filmie i matka nie chciała mi dać pieniążków na drugi seans, a swoich funduszy niestety nie miałam sad.gif
  
Re: <Pyza U2> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Taa... fantastycznie to jest pójść do kina z facetem, który wygląda jak Moby. cool.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




a ja mam problem z chodzeniem do kina tzn nie chodzi o kase czy o to ze nie mam gdzie ale glownym probleme jest to ze nie mam z kim...ja kocham ambitne filmy malo komercyjne a moi znajomi lubia chodzic tylko na te super produkcje a mnie to nie bawi..dla mnie to tylko zwykla tandeta takie filmy...a samej nie pojde do kina bo nie lubie...poporstu zawsze mam problem zeby wyciagnac znajomych na ten film co ja chce isc
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Taa... fantastycznie to jest pójść do kina z facetem, który wygląda jak Moby. cool.gif


Oj nie, wolę faceta który wygląda jak... on sam wink.gif Fantastycznie jest pójść do kina z facetem, który podczas seansu niespodziewanie gryzie Cię delikatnie po szyi, hihihi biggrin.gif Niestety, nieczęsto się to zdarza.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]
Fantastycznie jest pójść do kina z facetem, który podczas seansu niespodziewanie gryzie Cię delikatnie po szyi, hihihi biggrin.gif Niestety, nieczęsto się to zdarza.


No niestety, na wampirów popyt minął! wink.gif "GDZIE TE CHŁOPY?" wink.gif
  
Re: <velvetova> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Niewątpliwie jest o wiele milej pojsc do kina w milym towarzystwie, ale lepiej samemu niz wcale lub na film, ktorego w efekcie nie chce sie zobaczyc. Ja na przyklad w ostatnim czasie, kiedy to prawie wszyscy znajomi na urlopach albo rozjazdach byli, wybralam sie sama i .... wcale nie bylo az tak strasznie. Tylko tak na koniec nie mialo sie z kim porozmawiac o tym, co sie wlasnie zobaczylo i „przezylo”, co by sie jednak z wielka przyjemnoscia przy cieplej czekoladzie zrobilo. wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




cezar :
No niestety, na wampirów popyt minął! wink.gif "GDZIE TE CHŁOPY?" wink.gif


A propo, dziś rano przeczytałam "Miasteczko Salem" Stephena Kinga. Mocna rzecz wink.gif
Czarek, Ty chyba nie wiesz, co mówisz! Wiesz, jakie to przyjemne? Nie mówię o rozgryzaniu tętnicy tylko takim leciutkim gryzieniu, prawie jak pocałunki smile.gif Hihi, ale chyba nie chcesz, bym w Poznaniu Ci praktycznie zademonstrowała lol.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]
A propo, dziś rano przeczytałam "Miasteczko Salem" Stephena Kinga. Mocna rzecz wink.gif
Czarek, Ty chyba nie wiesz, co mówisz! Wiesz, jakie to przyjemne? Nie mówię o rozgryzaniu tętnicy tylko takim leciutkim gryzieniu, prawie jak pocałunki smile.gif Hihi, ale chyba nie chcesz, bym w Poznaniu Ci praktycznie zademonstrowała lol.gif


no coż .... ja to grzeczny chłopczyk jestem! wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Mimo że pozytywnie "popieprzony" wink.gif A do kina byś nie poszedł? redface.gif
A tak serio, to chyba w końcu pójdę, nawet sama, bo dawno nie byłam. Niech no tylko w tym Kwidzynkowie coś normalnego dadzą crazy.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Wynalazlam obiecujacy film, taki typowy na babski wypad. A me baby- albo na wczasach, albo bez swego chlopa ani rusz. Jezu, a my podobno w XXI wieku zyjemy. shock.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Wynalazlam obiecujacy film, taki typowy na babski wypad. A me baby- albo na wczasach, albo bez swego chlopa ani rusz. Jezu, a my podobno w XXI wieku zyjemy. shock.gif





Jaki To Tytuł ????Jesli To Nie tajemnica????
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kosmopolitka :
Wynalazlam obiecujacy film, taki typowy na babski wypad. A me baby- albo na wczasach, albo bez swego chlopa ani rusz.shock.gif


Samaś babą wink.gif
U mnie na razie chłopa brak, a i na wczasy widoki bardzo marne, więc będzie miło, jak zdradzisz tytuł tego "babskiego" filmu smile.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Film w orginale nosi nazwe "Die weisse Massai" i jest ekranizacja ksiazki znanej pisarki szwajcarskiej, ktore opisuje tutaj losy i przezycia w Afryce na pewnym etapie swego zycia.


P.S. W tym tygodniu jednak sie na ten film wybiore i nie omieszkam napisac po krotce o tym, jak te historie odebralam. wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 16 Października 2005, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Tak po prawdzie, to pierwszy raz teraz przeczytałam ten tytuł. Przynajmniej w oryginalnym brzmieniu go kompletnie z niczym nie kojarzę.

No, Kosmo [takie pieszczotliwe zdrobnienie, hihi wink.gif ], miałaś pójść do kina i napisać, co w trawie piszczy. Jak było?
  
Re: <grusia> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 22 Października 2005, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie wrocilam z kina z wyzej wspomnianego filmu i przyznam sie, ze jestem pozytywnie zaskoczona. Moje oczekiwania co do banalnej historii milosnej zostaly rozwiane przez opowiesc o glebszej tresci, ktora ma miejsce w Afryce,a dokladnie w Kenii. Bohaterka filmu poznaje podczas urlopu spedzanego ze swoim partnerem w tymze kraju wojownika afrykanskiego z plemenia Massai i....rezygnuje dla niego ze swego dotychczasowego zycia w Szwajcarii i przeprowadza sie do Afryki.
Opowiesc ta jest oparta na faktach i nakresla zetkniecie sie ludzi z dwoch roznych swiatow i kultur, ludzi, ktorych polaczyla milosc pierwszego spojrzenia, pozadanie i po trochu fascynacja innoscia kazdego z nich.
Film, ktory ukazuje jak wiele czlowiek jest w stanie sie wyrzec w imie uczucia, ale i jak wiele przeszkod i trudnosci, czasem nawet nie do przeskoczenia, napotyka taka milosc. Film godny polecenia....
  
Czy chodzimy do kina?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 7 z 9  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010