Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Entropia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1362

[ Osobista Galeria ]

dla tych co nie wiedzą, to tytuł filmu o reżyserze teledysków znanej grupy (w filmie gra U2 - są fragment koncertu w Johanesburgu z popmartu).

miałem to na video (leciał kiedyć na HBO) ale pożyczyłem i wcięło sad.gif

czy ma ktoś może ten filmik, na vhs, cd, dvd???

fenks from de montałns wink.gif

ps. a tak w ogóle to za... film, bono gra gwiazdę. a reżyserem jest phil j. - ten od r&h. polecam!

Re: <poplemon> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1353

[ Osobista Galeria ]

Niestety ja czegoś takiego nie posiadam...
ba powiem nawet więcej pierwsze słysze o takim filmie..... smile.gif

Re: <Holy Joe> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1362

[ Osobista Galeria ]

film zaczyna się od rozmowy bohatera z bono. przechadzają sie pobudowanej scenie. bono coś mu tam doradza.

potem facet kręci film, zakochuje się, kręci video do mofo, żeni się z inna w vegas, spotyka była na kocercie w rpa - w tle mw...

ogólnie fajny klimat
jak już zdobędę albo odnajdę własną kopię to się podzielę

pzdr ;)

Re: <poplemon> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1362

[ Osobista Galeria ]

a tak wygląda okładka:

do kupienia na amazonie na vhs za głupie 4 dolce

Re: Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1344

[ Osobista Galeria ]

Ogladalem ten film biggrin.gif jest tez gone z koncertu sa takie przerywniki caly czas U2 w tle kiedys nawet na tv4 lecial ten film biggrin.gif biggrin.gif

O a kto pamieta serial ,,Pistolet,, piosenki u2 tez tam byly na parzadku dziennym pozdrawiam wink.gif

PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1362

[ Osobista Galeria ]

no i rola bono.
w porównaniu z takim mdh to oskar biggrin.gif

pzdr smile.gif

PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1344

[ Osobista Galeria ]

Oscar to malo powiedziane lol.gif film smieszny jak ogladalem pierwszy raz to tak milo sie robi tu facet gada o zyciu a tu nagle koncert pokazuja smile.gif fajny film no i Bono jeszcze w Million Dollar Hotel tyz zagral... przechodzil przez ulice uwazam to za jego zyciowa role Oscara dla Bono hehe eusa_clap.gif biggrin.gif biggrin.gif eusa_clap.gif

PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #1051

[ Osobista Galeria ]

Oglądałam Entropię... Nie mam tego filmu niestety... osobiście mnie do gustu bardzo nie przypadł... Nawet jak grał w nim Bono... Najciekawszym jego elementem był własnie fragment koncertu. Ogólnie może się czepiam (ale jest to moje osobiste zdanie) fabuła jest dosyć prosta i mało ciekawa, wykonanie też zostawia wiele do życzenia. No ale jak wspomniałam to moje skromne zdanie smile.gif .

Re: <Karola_> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1344

[ Osobista Galeria ]

Masz racje wykonanie jest proste ale ten film mialbyc prosty... ja wole osobiscie filmy w ktore nie sa naladowane efektami ale lubie ciekawa fabule... ta akurat byla prosta ale milo mi sie ogladalo pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia widye was dzis na czacie biggrin.gif biggrin.gif pozdrowka wink.gif

PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1362

[ Osobista Galeria ]

no i ten gadajacy kot prawiący morały smile.gif smile.gif smile.gif

PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1344

[ Osobista Galeria ]

hehe no fakt fakt wylecialo mi to z glowy biggrin.gif pozdrofki biggrin.gif

PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

ogladałem entropię na tv4 ... szkoda ze Bonasa tak mało tam zaangazowali :)

Entropia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010