Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Ideał ! Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Podsumowując wasze wypowiedzi dojść można do wniosku, że ideały tego forum, to panowie "drugiej młodości", kandydacie do witaminy A+E, którzy wielbiają intymny półmrok i lubią być smarowani kremi przez swoje partnerki to tu to tam.
No cóż, nie jest źle ogólnie biorąc.

Re: <kazia> Ideał !
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Września 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Wybacz kazia, ale jak to przeczytałem, to pomyślałem: "O! podsumowanie z Randki w ciemno" i ryknąłem śmiechem lol.gif lol.gif
To Ci wyszło wink.gif

Re: <Zed> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 07:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

I o to chodziło, chciałam wiedzieć kto to ogląda, hahaha.
A tak prawdę mówiąc, to czy nie miałam racji, przecież to są wasze wypowiedzi niczego nie dodałam, wyłącznie połączyłam, reszta nie była problemem. Każdy to z was potrafi, żadna trudność, tylko nie zawsze się wykazujecie chęci do takiej analizy, a szkoda, byłoby ciekawiej.

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #67

[ Osobista Galeria ]

dobra zadam kłam tym twierdzeniom wink.gif ... Ja jestem jeszcze pierwszej młodości (do października biggrin.gif ) i kremami się nie smaruje cool.gif ... jak pozostali przedstawiciele naszej "młodzieży" lol.gif

Re: <e X t 7 3> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Do października niewiele zostało - nie przejmuj się.
A co do kremików - no to jakbyś czytał wyżej, to w niektórych wypadkach można zamienić je na olejki i to nie tylko w celach poprawiania urody, ale faktycznie z tym chyba będziesz musiał zaczekać do października.
Nie jestem "złośliwa", ale wiek u mężczyzn tych młodych i tych starszych nie ma znaczenia, liczy się przed wszystkim osobowość, którą posiadasz -o tym też mówiliśmy, dlatego i tak witamy cię w gronie męźczyzn "drugiej młodości" to żadna ujma, powiedziałabym że nawet zaszczyt - najważniejsze, że oni nie protestują.
Czy jeszcze mówimy o ideałach ? Chyba tak - to moja opinia.

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Stawiać tego szczawika, niedorostka w jednym rzędzie z nami ? shock.gif
Protestuje ! eusa_naughty.gif
Co zaś Twej syntezy, to pomijając jej wartość (niezaprzeczalną) humorystyczną, to faktycznie coś wtym jest. Jakimsik naturalnym doborem kilku podobnych typków się tu zebrało.
Outsiderzy depla lol.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Hej nie mów tak, ten niby "szczawik" wiele już pokazał co potrafi i nie jeden "typek" waszego pokolenia by mu nie dorównał, przyjmijcie go jak swojego członka tej ekipy "formułowiczowych ideałów" - zasługuje na to !!!
A "synteza" - jak się spodobała to b. dobrze, nie można ciągle wszystko na b.poważnie - przede wszystkim uśmiech na twarzy jak będzie gościł, to prawie każdy z nas będzie tym "IDEAŁEM" - i to wyjątkowym bo "optymistycznym".

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

e X t 7 3 :
dobra zadam kłam tym twierdzeniom wink.gif ... Ja jestem jeszcze pierwszej młodości (do października biggrin.gif ) i kremami się nie smaruje cool.gif ... jak pozostali przedstawiciele naszej "młodzieży" lol.gif

A kto Ci powiedział, że pierwsza młodość to do trzydziestki jest??? lol.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #67

[ Osobista Galeria ]

Berger :
e X t 7 3 :

to moje twierdzenie i będę się tego trzymał lol.gif

a jak trza będzie to i tezę przedstawię cool.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #67

[ Osobista Galeria ]

Zed :
Stawiać tego szczawika, niedorostka w jednym rzędzie z nami ? shock.gif
Protestuje ! eusa_naughty.gif
Co zaś Twej syntezy, to pomijając jej wartość (niezaprzeczalną) humorystyczną, to faktycznie coś wtym jest. Jakimsik naturalnym doborem kilku podobnych typków się tu zebrało.
Outsiderzy depla lol.gif

o panie Kolego razem wódkę piliśmy a tu takie kalumnie ooo tylko się spotkamy to jakowyś sparing urządzimy cool.gif ... nie tylko słowny lol.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Spokojnie, tak od razu Go nie skreśliliśmy smile.gif
Ale na udział w "loży ideałów" jeszcze musi popracować wink.gif
Choć nie powiem, póki co idzie mu nieźle.

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

e X t 7 3 :
Berger :
e X t 7 3 :

W sumie Młodzi Demokraci jak byli jeszcze młodzieżówką UW też taką granicę ustanowili lol.gif
Ale za PRL-u szef ZSMP miał 36 lat! lol.gif

Re: <e X t 7 3> Ideał !
PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Nie wychylaj się z tą wódką - jeszcze czasem moja Pani to przeczyta biggrin.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

e X t 7 3 :
....

Proponuję jednak przedstawić tezę !!!
Bo widzisz nie ważne, kto jest "pierwszej młodości" byleby się sprawdzał w odpowiednich sytuacjach życiowych - kurcze ja w swoim wieku mogę preferować wyłącznie panów wieku 40-50, dla mnie 30-latki to mimo wszystko małolaty.

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Czyżbyś kazia zapomniała co dobre?? biggrin.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Zed :
Czyżbyś kazia zapomniała co dobre?? biggrin.gif

Oj. DOBRE, DOBRE !!! nawet więcej niż dobre - rozmarzyłam się,
ale trzeba wiedzieć co dla kogo - niestety człowiek ma te już swoje latka (kobieta to człowiek - prawda ?). Dlatego moje ideały nieco już się zestarzały.

ps.
Tylko proszę - 10 słów pamiętasz ?

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

kazia :
ps.
Tylko proszę - 10 słów pamiętasz ?

10 * lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Zed :
....
10 * lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

a w tym dwa do trzech słów na temat postu - chcesz, żeby koleżanka BZZZ miała rację ? - nie wierzę !
Mam ci powiedzieć, że wchodzisz w zestaw "ideałów" tego forum, bo jak na razie to prawie sami panowie są widoczni.

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Ale to się daje prosto wyjaśnić.
Panie są poprostu w obliczu "ideałów" onieśmielone.

PostWysłano: Wtorek, 02 Września 2003, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Widziałeś kiedyś onieśmieloną kobietę, która postanowi zdobyć "mężczyznę swoich marzeń" - to wręcz niemożliwe.
Jak spotykamy na swojej drodze tego jedynego, wyśnionego i jeszcze jak spojrzy na nas "łasakwym okiem" - to już po nim, po prostu jest nasz.
Panowie - jesteście tacy sami, no chyba że są zajęte i w dodatku macie poczucioe męskiej solidarności, wtedy "posiadanie tego ideału" odkładacie na później, wyłącznie. W najgorszym wypadku rozpoczynacie szukanie czegoś podobnego i najczęściej jest to zupełna odworotność, bo to "coś" zaiskrzyło" i reszta przestała być ważna.

Ideał !
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 7  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010